Gündem

Erdoğan’ın Manevi Kızı İmamoğlu’na Desteği Sonrası Bıçaklandı! Göknur Damat kimdir?

Kanser tedavisi gören Göknur Damat İBB seçimlerinin iptal edilmesiyle birlikte Ekrem İmamoğlu’na destek vermişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın manevi kızım olarak adlandırdığı Göknur Damat ‘Herşey Çok Güzel Olacak’ diyerek İmamoğlu’nun kampanyasına 20 TL bağış yapmıştı.

Göknur Damat’ı kimliği belli olmayan bir cani baldırından bıçakladı. Olayı öğrenen Ekrem İmamoğlu ise Göknur Damat’ı ziyaret etti. Twitter hesabından da bu sabah ziyaret edeceğini duyurdu. İmamoğlu ise 31 Mart seçimlerinin tekrarlanmasının bahane olduğunu “Türkiye’de demokrasi arızası çıkardılar. Ben inanıyorum ki bu halk 23 Haziran’da gereken cevabı bir kez daha verecek. İlk gece 3 bin oyla kazandım dedi ancak gerçekler ortaya çıktı.

Bu iş artık tamamen memleket meselesi olmaya başladı. Bana danışmanlık yapan bir arkadaşımı işten çıkardılar. Onların seviyesine inmeyeceğim. 3 çocuk babasıyım ancak ben onlar adına utanıyorum. ‘Herşey Çok Güzel Olacak’ cümlesini 15 yaşındaki bir çocuk buluyor. Bu bile ne kadar iyiye bir işaret olduğunu gösteriyor.

Göknur Damat Kimdir?

2017 yılında kansere yakalanan doktorların 6 ay ömür biçtiği bir kadın Göknur Damat şuanda 34 yaşında. Erdoğan tüm esnaflara onun başarı hikayesini anlatmış ve manevi kızı olarak nitelendirmişti.

Kansere yakalanınca pes etmiyor ve KOSGEB kredisi ile kendi işini kuruyor ve kanseri de yeniyor. Kısa süre önce İBB adayı Ekrem İmamoğlu’na desteğini açık bir dille belli eden Göknur Damat bıçaklanmıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı