Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eski doktoru Op. Dr. Turhan Çömez kızdıracak açıklamalar yaptı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eski doktorundan Erdoğan'ı kızdıracak sözler! Erdoğan'ıne eski doktoru Twitter'da ağzına geleni saydı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eski doktoru aynı zamanda 22. Dönem Balıkesir Milletvekili Op. Dr. Turhan Çömez kişisel Twitter hesabından iktidarı hedef aldı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eski doktoru Turhan Çömez Twitter'da iktidarı kızdıracak tweetler atarak şoke etti! 

Gözden kaçırmayın

Ümitcan Uygun 10 Yıl Hapis Cezasını Nihayet Alabildi! Tutuklandı! Peki Hangi Cezaevinde? Ümitcan Uygun 10 Yıl Hapis Cezasını Nihayet Alabildi! Tutuklandı! Peki Hangi Cezaevinde?

Turhan Çömez zamlara ve gelen aşırı yüksek faturalara dair tepki gösterdi.

Erdoğan'ın eski doktoru Turhan Çömez'de son günlerde herkesin illah ettiği enerjiden akaryakıta gıdadan giyime kadar tüm sektörlere gelen ağır zamlara dair tepki gösteren açıklamar yaparak iktifarı hedef alan sözler söyledi.

Erdoğan'ın eski doktoru Op. Dr. Çömez, "Geldiklerinde onların parmağında alyans, bizim elimizde altın vardı. Bize gözlerimizi kapayarak dua etmeyi öğrettiler. Gözlerimizi açtığımızda, onların elinde devasa bir servet, bizde ise bir avuç hıyar vardı" diye yazdı.

Dr. Çömez ayrıca "Bir yaygara da ben koparayım. 5 odalı bir evim var. Geçen ay elektrik ve doğalgaz faturam toplam 153.46 pound geldi. Saatlik ücretim 85 pound. 2 saat çalışıp bir ay ısınıyorum. Yaygaram bu kadar.." diye yazdı!

İşte o tweetler;

smartselect-20220212-121705-chrome_62077b2377049smartselect-20220212-121656-chrome_62077b4a6485e