Kamu Haberleri

Enerjisa Çeşitli Pozisyon Ve Farklı İllerde Görevlendirilmek Üzere Personel Alımı Duyurusu!

Enerjisa’nın yayımladığı ilana göre, çeşitli pozisyon ve farklı illerde görevlendirilmek üzere personel alımları yapılacak. Detayları yazımızda bulabilirsiniz.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR 

Yayımlanan Enerjisa personel alım ilanına göre, Serbest tüketiciler memuru, finansal karar destek uzmanı, işletme mühendisi, aday mühendis, mobil vinç operatörü, elektrik bakım teknisyeni, elektrik ve kontrol proses teknisyeni, mekanik bakım mühendisi, idari işler uzmanı, vinç operatörü, muhasebe memuru gibi pek çok farklı alanda görevlendirilmek üzere personel alımları yapılacak.

ALIM YAPILACAK İLLER

Personel alım ilanında yer alan bilgilere göre, Ankara, İstanbul, Kastamano, Zonguldak, Adana, Artvin, Çankırı, Kocaeli olmak üzere 8 ayrı ilde personel alımı gerçekleşecek. Personel sayısı ve çalışacakları alanın illere göre dağılımıysa bilinmiyor. 

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN GENEL NİTELİKLER

Alınacak personellerde aranan nitelikler genel hatlarıyla şöyle; en az lise mezunu olmak, iletişim becerisi yüksek, temsil kabiliyeti gelişmiş, sorumluluk bilinci taşıyan bir birey olmak, stres altında çalışabilecek nitelikte olmak, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek, erkekler için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, sürücü belgesine sahip olmak ve bunun yanı sıra aktif araç kullabiliyor olmak. Tecrübeli ya da tecrübesiz olmak fark etmiyor. 

BAŞVURU SÜRECİ

Enerjisa personel alım ilanı ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek ve başvuruda bulunmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayarak ilanın bulunduğu sayfaya göz atabilirsiniz. Başarılar dileriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı