Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programında diskalifiye şoku yaşandı! Programın sunucusu Kadir Ezildi yarışmacılar Kiraz Hanım ve Ramazan Beyi diskalifiye etti!

Fox tv'nin sevilen yarışma programı En Hamarat Benim'de diskalifiye şoku! 

En Hamarat Benim programının sunucusu Kadir Ezildi programın bugünki bölümünde yarışmacılar Ramazan Ersoy ve Kiraz Değerli'yi diskalifiye etti! 

Cuma günü yani bugün haftanın birincisinin açıklanacağı En Hamarat Benim'de diskalifye şoku yaşandı. 4 Mart 2022 Cuma günkü bölümde Kadir Ezildi yarışmacı Kiraz Hanım ve Ramazan Beyi diskalifiye etti.

Kiraz Değerli ve Ramazan Ersoy'un birbirlerinden telefon numarası alıp verecekleri puanlamayı önceden konuştukları ortaya çıktı. 

Yarışmacı Ramazan Ersoy bugün ev sahibi olan Kiraaz Değerli'ye mesaj attığı ve birbirlerinden puan istedikleri ortaya çıktı. Kiraz Hanım'ın ağzından kaçırdığı gerçekle şoka uğrayan sunucu Kadir Ezildi, Kiraz Hanımdan teelfonunu getirmesini istedi. Bunun üzerine Kiraz Değerli telfonunu getirdi ve Whatsapp mesajlarını okuyan Kadir Ezildi duruma sinirlendi.

Kadir Ezildi mesajalrda Ramazan Ersoy'un "Mesajları sil abla görmesinler" yazdığını da gördü. Kadir Ezildi bunun üzerine "Siz resmen bizi enayi yerine koymuşsunuz. Ben o kadar size temizlikta yardım ettim siz puanları belirlemişsiniz" diyerek yarışmacıları diskalifiye etti. Kadir Ezildi programda Ramazan'ın uyanıklık yaptığını söyledi.

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

Programın bu haftaki birincisi iki kişi oldu. Onlardan biri Şule Hanım diğeri de Feride Hanım oldu.