FOX TV'nin gündüz kuşağı programı Kadir Ezildi'nin neşeli sunumu ile En Hamarat Benim'de yarışamcı değişikliği yaşandı!

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının 109.yeni bölümü yarışmacı değişikliği yaşanarak şaşırttı. En Hamarat Benim 13 Ocak Perşembe 2022 yayınında yarışmacı değişikliği neden yaşandı? Yarışmacı Mihri Caryyarowa kendi gününde yarışmadan ilginç bir şekilde ayrıldı.

Hafta içi her gün ekrana gelen Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim'de Türkmenistan asıllı yarışmacı Mihri Caryyarowa yarışmadan kendi gününde kendi isteği ile ayrıldığı söylendi. Hasta olduğunu iddia eden yarışmacının bu bahanesine diğer yarışmacılar inanmadı ve korktuğu için kaçtı dediler. 

Temizlikten, yemekğe, misafirperverliğe kadar en hamaratın arandığı yarışmada yaşanan bu durum üzerine Gülten Hanım Mihri Caryyarowa'nın yerine getirildi. 

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının 109. yeni bölümünde yarışmacı değişikliği izleyenleri şaşırttı. Haftanın dördüncü gün yarışmacısı olan Türkmenistan asıllı Mihri Caryyarowa kendi gününde yarışmadan hasta olduğunu söyleyerek ayrıldı ve yerine Gülten Hanım yarışmaya getirildi.

En Hamarat Benim 4. gün yarışmacısı Mihri Caryyarowa diskalifiye mi oldu soruları böylel,ikle yanıt buldu.

En Hamarat Benim programının sunucusu Kadir Ezildi’nin yaptığı açıklamaya göre Mihri bir gün önce çok hasta olduğu için yarışmaya kendi isteğiyle veda etmiş. Ancak diğer yarışmacılar Mihre'nin hasta olduğuna inanamdı ve korktuğu için yarışmadan ayrıldığını iddia etti.