Ekonomi

En Az 1 Tane Kredi Kartınız Varsa, Sizlere Yapı Kredi Bankası 75000 TL Nakit İçin Şart İstemeden Onay Veriyor

En az bir kredi kartı kullanan ve düzenli ödemeler yapan vatandaşlar için Yapı Kredi Bankası, 75000 TL’ye kadar nakit ödemesi yapacağını açıkladı. En az bir kredi kartı kullanan ve düzenli ödemeler yapan kişilere, Yapı Kredi Bankası, 75000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlarken, 90 gün ertelemeli 24 ay vadeli kredi kullanacağını duyurdu.

Kredi kartı ödemelerini düzenli olarak yapan vatandaşlar ve özellikle bu kredi kartı Yapı Kredi Bankası üzerinde ise başvurularını, şubelere gitmeden de istedikleri istedikleri zaman yapabileceği haberi geldi. Kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra kredi kartını 3 ay boyunca düzenli kullanan kişilere 75000 TL‘ye kadar limit hazırlayan Yapı Kredi Bankası, başvurularını, hem internet üzerinden hem de cep telefonunuz üzerinden SMS atarak alabilmektedir.

Kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra sizlerde eğer kredi kullanmak istiyorsanız ve kredi kartı ödemelerinizi düzenli yapıyorsanız, Yapı Kredi Bankası, sizlere hemen aynı gün içinde kredi ödemesi verecek ve ihtiyaç kredisi kullanmanıza olanak sağlayacak.

Yapı Kredi Bankası, 75000 TL kredi başvurusu

Yapı Kredi Bankası üzerinden 75000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için 90 gün ertelemeli yeni bir kredi paketi hazırlandı. Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, 75000 TL kredi almak isteyen tüm vatandaşlar için hemen aynı gün içinde destek ödemeleri verileceği duyuruldu. Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen vatandaşlara aynı gün içinde kredi ödemeleri verilecek.

Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler cep telefonları üzerinden SMS atarak, başvuru yapabiliyor. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazarak, 44 11 numarasına gönderin.

Sms ile başvuru yapmak istemeyen vatandaşlar ise ihtiyaç kredisi başvurularını yapmak istiyorlarsa, Yapı Kredi Bankası, mobil uygulamasını kullanarak internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi başvurusunda bulunabilir. Yapı Kredi Bankası, mobil uygulaması üzerinden internet üzerinden kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, masrafsız ve gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi kullanırken düşük faiz oranlarıyla birlikte de kredi alacağı haberi verildi. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebileceğiniz bu kampanyalar üzerinden sizlerde işlem yapabilirsiniz.