Magazin

Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç yüzyüze geldi! 

Geçtiğimiz hafta yaşanan skandal olayların ardından ilk kez televizyonda yüzyüze gelen Emre Aşık ile Yağmur Sarnıç çifti ekranlar karşısında da birbirine girdi.

YAĞMUR SARNIÇ’IN SÖZLERİ ÇILGINA DÖNDÜRDÜ

Çocuklarını mahkeme kararıyla eski eşi Yağmur Sarnıç’tan alan eski milli futbolcu Emre Aşık, boşanma sürecinde olduğu Yağmur Sarnıç ile katıldığı canlı yayında Yağmur Sarnıç’ın sözleri sonrasında çılgına döndü.

İCRA YOLUYLA GELMEN LAZIM

İlk başta yayına tek başına katılan Emre Aşık, en büyük hatasının Yağmur’a güvenmek olduğunu dile getirerek olayların skandal dereceye kadar çıkmasınının nedeni olarak, “Yağmur bana icra yoluyla gelmen lazım dedi. Olaylar o yüzden o raddeye geldi” ifadelerini kullandı.

TRANS BİREYLERİN EVİNDE NE İŞİN VAR?

Eski milli futbolcu Emre Aşık, “15 günde görüş günü verildiği için zoruma gitti. Yağmur benimle hakaret ve tehdit içerikli konuşuyordu. Yağmur, ablamı darp ve tehdit etti. En büyük hatam Yağmur’a güvenmek oldu. Beni uyaran arkadaşlarıma rağmen kararımı verdim. Yaptığı hataları gençliğine verdim, “İyi giden ticari hayatım altüst oldu. Yağmur beni herkesten uzaklaştırdı. Ticari hayatımda çok kayıp oldu. Demek ki yaşanması gerekiyormuş. Benim de imtihanım bu. Yağmur’un yaptığı hataları gençliğine verdim.” demesinin ardından Yağmur Sarnıç yayına telefonla bağlanarak,”Ben madem bu kadar kötü bir kadındım, neden ablasının yaptığı usulsüzlükleri söylemiyor? Bu ev onun olamaz, ben ona her şekilde destek oldum. Benim psikolojimi bozan kendisi ve ailesi. Emre damgayı bana değil, çocuklara yapıştırdı.. Trans bireylerin evinde ne işin vardı ulan” diye bağırdı.

ALNIM AK

Yağmur Sarnıç’ın tehditleri sonrasında cevap veren Emre Aşık “Benim alnım ak” dedi.
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı