Emre Altuğ eski eşi Çağla Şıkel'in koronavirüs karantinası biter bitmez oğulları Uzay'ın doğum gününü kapıda sürpriz yaparak kutladı.

Başarılı oyuncu ve şarkıcı Emre Altuğ ile Çağla Şıkel'in küçük oğulları Uzay'a yağtığı doğum günü sürprizi herkesi duygusallaştırdı. 

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Emre Altuğ ile Çağla Şıkel'in küçük oğulları Uzay 10 yaşına girdi. Boşanmalarına rağmen saygı ve sevgi çerçevesinde sürekli olarak bir araya gelen Emre Altuğ ile model Çağla Şıkel'in alkışlanılacak ilişkileri yine bugün gözleri doldurdu. 

Çağla Şıkel geçtiğimiz günlerde Koronavirüse yakalnmıştı. Şıkel karantina dönemini evde geçirmiş oğulları Kuzey ve Uzay'da babaları Emre Altuğ'a geçmişti. 

Çift bugün küçük oğulları Uzay'ın 10. yaş günü için bir sürpriz yaptı. Çağla Şıkel eski eşi Emre Altuğ'un kapısını çaldığ ve kapıyı Altuğ ve abisi Kuzey, Uzaya'a açtırdı. Uzay yerde pastayı ve karşısında annesi Şıkel'i görür görmez konfetiler patladı. Tüm aile birbirine sarılı görüntüsü izleyenlerin içini ısıttı.

Çağla Şıkel o anların videosunu müzik eşliğinde paylaştı. Bu güzel görüntüler kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı. Ünlü isimler "Ağlattınız" yazarak etkilendiklerini dile getirdi.

Emre Altuğ'da fotoğraflar paylaştı ve "Annesi iyileşir iyileşmez sürpriz yapınca pastamızı da kapı eşiğinde üfledik" diye yazdı.