Emrah'ın Küçük Emrah zamanlarından kalan "Emrah koş ananı.." repliği yıllarca dile dolandı. Ancak sosyal medyada bu espriyi yaptıysanız yandınız!

80'li yılların Yeşilçam'ındaki arabesk fantazi modasında en bilinenlerden biri Küçük Emrah filmleriydi. Küçük Emrah'ın çileli hayatının anlatıldığı filmlerdeki o replik hala akıllarda..

Arabesk fantazi müziği şarkıcısı Emrah çocuk yaşlarda çevirdiği filmlerde acıtasyon kültürünün dinamiklerinden biriydi. 80'li yılların Yeşilçam'ında arabesk modasında çekilen filmlerden Küçük Emrah filmlerindeki o ünlü replik "Emrah koş..." repliği hala akıllarda..

Emrah da sosyal medyadadan faydalanmak için boş durmadı. Sosyal medyada yapılan Emrah filmlerindeki ünlü replik esprileri artık yasaklı!

Emrah'ın yıllar önce rol aldığı bir fast food reklam filminde ki repliği "Emrah koş arabanı çiziyorlar" repliğine yasak getirildi!

Emrah yapılan küfürlü videolar sonrası bu repliği kullananlara dava açarak yasak getirdi! Emrah açtığı davada repliğe yapılan videoların kaldırılmasını istedi.

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

Emrah'ın yıllar önce yer aldığı fast food zincirinin reklam filminde Emrah tam hamburegerini yerken biri içeri girip "Emrah koş arabanı çiziyorlar" diye bağırır. Bu videoya sosyak medyada küfürlü edit yapılında Emrah videolardan rahatsız oldu ve dava açtı.

odatv_image_79__350021ea40594d

Emrah bu reklam filminde 2014 yılında oynamıştı. Ancak reklam filmi şimdilerde montajlanarak küfürlü editler şeklinde payalaşılmaya başlanınca şarkıcı durumdan rahatsız oldu. Emrah dava dilekçesinde söz konusuvideonun her geçen gün sosyal medyada yayılarak telafisi mümkün olmayan zararlar verdiği yazdı. Dilekçede ayrıca Emrah'ın annesine çok düşkün olduğu ama bu montaj videolarla bu hassasiyetine saldırı yapıldığına yer verildi. 

Emrah kişilik haklarına ağır saldırı olduğu gerekçesiyle 12 video bağlantısının erişime engellenmesi talep etti.Hakim de söz konusu içeriklerde ağır hakaret içeren sözler bulunduğuna karar getirerk montaj videoların erişime engellenmesine karar verdi.