Disney Plus'ta yayınlanacak olan Atatürk dizisi için dünyaca ünlü isimlerle anlaşıldı. Onlardan biri dünyaca oyuncu Emma Watson!

Bu yaz Türkiye pazarına girecek olan Disney Plus'un merakla beklenen Atatürk dizisi için dünyaca ünlü starlar anlaşıldı!

14 Haziran’da Türkiye'de yayına açılacak olan Disney Plus’ın en çok merakla beklenen projelerinin biri olan Atatürk dizisi için bomba anlaşmalar imzalandı!

Aras Bulut İynemli’linin Atatürk'ü canlandıracağı dizide Hollywood'un ünlü ismi Emma Watson'da yer alacak.

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in yapacağı Atatürk dizisi için İngiliz oyuncu Emma Watson'la anlaşıldı.

BİR YILDIZ DAHA!

maxresdefault-11

Hollywood'un ünlü yıldızı Emma Watson'un yanı sıra diziye dünayca ünlü besteci de imza atacak. Dizinin müzikleri için Oscar'lı müzisyen Hans Zimmer ile anlaşıldı!

6 bölümlük ilk sezon olarak tasarlanan Atatürk dizisi için büyük anlaşmalar imzalandıkça dizi için merak daha da artıyor.

Alman asıllı olan Hans Zimmer 1995 yılında En İyi Film Müziği dalında Oscar Ödülünü Aslan Kral ile almıştı. Zimmer ayrıca Karayip Korsanları, Yıldızlararası, Gladyatör, Denizde İsyan, Başlangıç, Dunkirk ve Batman Üçlemesi gibi filmlerin de ödüllü müziğine imza atan bir müzisyen!