Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal’ın bir süre evli kaldığı ve 2018 yılında boşandığı 2 çocuğunun annesi Emina Jahovic’in aşk hayatında yeni bir gelişme yaşandı. Jahovic’in daha önceden eşine şiddet uyguladığı ve hakkında 4 yıl hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandığı öne sürülen iş insanı Can Atay’la birlikte olduğu öğrenildi.

Emina Jahovic

Mustafa Sandal ile 2018 yılında aralarında 'şiddetli geçimsizlik' oluşan ve 10 yıllık evliliğini bir kalemde bitiren Emina Jahovic, son dönemlerde keyifli haliyle çok fazla dikkat çekiyordu. Bu keyifli hallerinin altından yeni bir aşka başladığı haberleri gündeme bomba gibi düştü.

Emina Jahovic-1

Uzun süredir kalbi boş olan Sırp güzel Jahovic'in Gezi Hotel Bosphorus'un ve aynı zamanda da Atay Turizm'in sahibi Ertuğrul Atay'ın oğlu iş insanı Can Atay ile yeni bir aşka başladığı iddia edildi. Çiftin sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeleri ve fotoğraflarını beğenmeleri dikkatlerden kaçmazken Can Atay'ın daha önceden yaptığı evlilikte hakkında eşine şiddet uyguladığı gerekçesiyle dav açıldığı ve hakkında 4 yıl hapis istemi ile bir iddianame hazırlanmış olduğu öğrenildi.

Emina Jahovic-2

Can Atay'ın eski eşi yüksek mimar Polen Atay, 2019 yılında eşi için kendisini darp ettiğini ve bornoz kuşağıyla öldürmeye çalıştığını belirterek Atay'ı savcılığa şikayet etmişti.

can atay