Ekonomi

Emekliye Ziraat Bankası duyuru yaptı! Kimliğinizle banka şubesine giderek 100 bin TL ödeme alacaksınız!

Emekli maaşı Ziraat Bankası üzerinde olan vatandaşlar için banka tarafından yeni bir kredi kampanyası duyurusu paylaşıldı. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler için hızlı bir şekilde 100000 TL’ye kadar kredi ödemesi verileceği duyuruldu. 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, 50000 TL’ye kadar kullanacakları bu kredilerde şartları uygun olarak hemen aynı gün içinde kredi ödemelerinden faydalanabileceği haberi verildi.

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunabileceğiniz bu kampanyalarda, Ziraat Bankası, emekli maaş alan, kendi müşterilerine internet bankacılığı uygulamaları üzerinden ve banka şubelerine kimlikleriyle birlikte gitmeleri durumunda gelir belgesiz onay vereceğini açıkladı.

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşların şartlara uygun olmaları durumunda başvurularını en yakın banka şubeleri üzerinden kimlikleriyle birlikte yapabileceğini söyleyebiliriz. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen tüm vatandaşlar için 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşlar, aynı gün içinde hizmete demesinden faydalanabilecek ve onaylanan bu kredileri hesaplarına yatırarak da kullanabileceklerdir.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılacak olan başvurularda kredi onayı alan tüm vatandaşlar, banka şubelerine gitmeden internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de kredi kullanabilmektedirler. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, şartlara uygun olarak sizlerde hemen aynı gün içinde kredi ödemenizi yapabilecek ve onaylanan bu kredilerde düşük faiz oranları ile birlikte emekli kredisi kullanarak diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı da kapatabileceksiniz. Ziraat Bankası gibi diğer kamu bankaları olan Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlara bankalar, aynı gün içinde kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını yapmak isteyen tüm vatandaşlara bankalar, aynı gün içinde kredi ödemesi yaparak hızlı birşekilde işlem sonucunu vermektedir.