Ekonomi

Emekliye verildi! Emekli ek ödemesi başladı! Son dakika haberi umut dolu!!!

Emekli maaş hesabınız üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacağı açıklandı. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapılacak olan başvurularda, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için 5 dakika içerisinde kredi sonucu verilecek ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırılarak, hemen aynı gün içinde kullandırılacaktır. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte kredi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için 5 dakika içerisinde sonucunuzu öğrenebileceğiniz bu kampanyaları katılarak, hemen aynı gün içinde kredi ödemeniz hesaplarımıza yatırarak kullanabileceksiniz.

Cep telefonunuz üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, alabileceğiniz bu ihtiyaç kredisi kampanyalarında belirtilen kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar için aynı gün içinde kredi hizmeti verilecek ve onaylanan bu kredilerde de şartlara uygun olarak hemen aynı gün içinde hesaplarınız ödemeler yapılacaktır. Cep telefonunuz üzerinden yapılacak olan başvurular ile birlikte kredi alabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız, şartlara uygun olan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda hızlı bir şekilde kredi ödemesi yapacağını da açıkladı.

5 dakika içerisinde kredi sonucunu almak isteyen vatandaşlar, emekli maaş hesapları üzerinden Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank haricinde özel bankalar aracılığı ile birlikte de kredi kullanabilecekler. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek için hızlı bir şekilde bu bankalar üzerinden yapacakları işlemlerde kredi notuna bakılarak kredi onayı alabilmektedirler. Emekli maaşınızı almış olduğunuz banka hesabı üzerinden alacağınız internet şifresiyle birlikte, şubelere gitmeden yapacağınız tüm işlemlerde kredi imkanından faydalanarak sizlere destek imkanı sağlanacak ve onaylanan bu kredilerde şartları uygun olarak ihtiyaç kredisi kullanmanıza da olanak sağlanacaktır.