EkonomiGündem

Emekliye terfi verilecek! Bankadan 8000 TL ödeme olacak!

Emeklilere terfi verileceği haberlerinin ardından Denizbank, emeklilik promosyonu ile birlikte kredili mevduat hesabı da vereceğini duyurdu. Bankadan maaş alan ya da maaşını bankaya taşıyan her emekli terfi yanında fazla para kullanacak ve acil ihtiyaç durumunda bu fazla parayı kullanarak nakit sıkıntısını çözebilecektir. Bankadan yapılan açıklamada Denizbank, emeklilik durumunda nakde ihtiyacı olanlara tasarruf hesabı vereceğini duyurdu.

Özellikle bankadan yeni emekli olanlar için sürekli güncel kampanyalar yapan Denizbank, emekli olacakların yanı sıra 3000 TL’ye kadar emeklilik promosyonu almak isteyenlere de birikim hesabı vereceğini duyurdu. Hem ihtiyaç kredisi kampanyası hem de bankadan nakit para kazanın. Denizbank mevduat hesabı, kredili mevduat hesabı olarak bilinir ve borçluya anında ödenir.

Denizbank 8000 TL kredili mevduat hesabı başvurusu

Denizbank birikim hesabına başvurmak isteyenler cep telefonlarından sms gönderebilirler. SMS ile birikim hesabı başvurusu yapmak için şubelere gitmenize gerek kalmadan cep telefonunuzdan sonucu anında öğreneceksiniz. Cep telefonunuzun mesaj bölümünü açın ve KURTARAN yazın bir boşluk bırakın TC kimlik numarasını yazıp bu mesajı 3280’e gönderin. Kredi başvurusu yaptığınızda şartları sağlayan kişiler hemen ödeme alabilecektir. Kredi notuna göre faiz oranları ile uygulanacak bu kredi ödemelerinde şartlara göre ödeme anında yapılacak ve ödemeler artı para olarak paranıza ve hesabınıza yansıyacaktır. Artı para onayı alan kişiler bu bankadan emeklilik promosyonu da alabilirler.

Denizbank üzerinden işlem yapmak isteyenler sadece SMS ile değil, bankanın nakdi kredi başvurusu sonucuna göre de kredi alacaklar. Başvuru yaparak kredi almak isteyenlere 3 dakika içerisinde sonuçlar verilir ve bu sonuca göre mobil uygulama üzerinden istediğiniz nakit kampanyalarına başvuru yapılır.