Ekonomi

Emekliye ödeme yapacak banka açıklandı! Şekerbank nakit sıkıntısı yaşayan emeklinin yanında olmaya devam edecek

Emekliye ödeme yapacak banka açıklandı! Şekerbank nakit sıkıntısı yaşayan emeklinin yanında olmaya devam edecek

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurularınızı gerçekleştirerek, Şekerbank üzerinden artık yüksek limitli krediler, kullanmanız mümkün olmaktadır. Emekli maaş olan vatandaşlar, bankaların kredi kampanyalarını detaylı olarak incelemektedir.

Ekonomik sıkıntı yaşayan ve acil para ihtiyacı olan Emeklilerin de almış oldukları emekli maaş hesapları üzerinden istedikleri zaman başvuru yapabilmektedirler. Emekli maaşınızı bankalar üzerinden almanız durumunda, sizlerde hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve Şekerbank’ın yapmış olduğu kampanyaya katılarak, 50000 TL’ye kadar 36 ay vadeli 50000 TL üzerinde ise 24 ay vadeli kredi alabilirsiniz. Banka üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların maaş, taşıma şartıyla kredi imkanından faydalanacağının altını çizmek istiyoruz.

Şekerbank Emekli Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Şekerbank, üzerinden Emekli Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek için en yakın banka şubesine giderek kimlikleriyle birlikte işlem yapıyor. Emekli maaşınızı, Şekerbank şubelerine taşımak istediğinizi belirtirseniz sizlere diğer bankadaki olan tüm kredi ve kredi kartı borçlarımız da hesaplanarak, ihtiyaç kredisi imkanı sunulmakta. Emekli maaşınızı, Şekerbank’a taşıdıktan sonra düşük faiz oranlarından yararlanacağınız gibi, ayrıca kredi kullanacak olan vatandaşların banka şubelerine gitmeden de işlemlerini yapabilecekleri internet bankacılığı kredisi imkanı sunulmaktadır. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi kullanmak istiyorsanız sizlerde, Şekerbank şubelerine gidebilir veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Banka, kişiye özel faiz oranlarından yararlandırarak kredi imkanı sunarken, ayrıca emekli maaşını, Şekerbank şubelerine taşıyan kişilere promosyon imkanı da sunuyor.