Ekonomi

Emekliye ödeme! Müjdeli haber Kamu Bankaları tarafından verildi! 20.000 TL hesaplarda olacak

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden almanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirmeniz ile birlikte sizlerde ihtiyaç kredisi başvurunuzu 20000 TL ye kadar aynı gün içinde alabileceksiniz. Emekli maaş hesabınızın Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alan vatandaşlar, daha önce bankalar üzerinden kredi hasırlar bile hızlı bir şekilde bu bankadan 36 ay vadeli vermiş olduğu, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabiliyor.

Cep telefonunuz üzerinden internet bankacılığı uygulamalarını indirmeniz durumunda, şubelere gitmeden düşük limitli kredilerde 36 ay vadeye kadar varan vadelerle birlikte kredi kullanabilirsiniz. Emekli olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyadan 20000 TL kadar kredi kullanacak olan kişilere 90 gün ertelemeli olarak işlem yapılarak, aynı gün içinde destek ödemeleri verilmektedir. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusunda şartları uygun olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilir ve onaylanan tutar aynı gün içinde hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar, daha yüksek limitlerde kredi kullanmak için banka şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte başvuru yapabiliyor. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden nakit ihtiyacı olup, kredi kullanacak olan kişilere banka 36 ay vadeli olarak işlemler gerçekleştirerek, aynı gün içinde kredi imkanından faydalanmalarına olanak sağlamaktadır. Cep telefonunuz üzerinden başvuru gerçekleştirerek, kredi alabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanmak isteyen vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verir ve onaylanan kredi tutarı yine aynı gün içinde hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır.