Ekonomi

Emekliye ödeme! 30.000 TL ve 100.000 TL arasında emekli kredisi ve borç kapatma kredisi ödeniyor

Emekliye ödeme! 30.000 TL ve 100.000 TL arasında emekli kredisi ve borç kapatma kredisi ödeniyor. Garanti Bankası tarafından başlatılan yeni kredi kampanyası ile birlikte sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek hızlı bir şekilde nakit ihtiyaç kredisi kullanabilecek ve 30000 TL ile 100000 TL arasında isterseniz, emekli kredisi isterseniz de borç kapatma kredisi olabileceksiniz. Garanti Bankası tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların belirtilen şartlar dahilinde aynı gün içinde işlemlerini yapabilecekleri bu kampanyalar üzerinden destek olabileceğinin haberi de verildi.

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi hemen aynı gün içinde ödenmektedir. Garanti Bankası üzerinden emekli maaş alıyorsanız veya emekli maaşınızı garanti bankasına taşımak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, şubelere gitmeden işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilecek ve onaylanan bu kredileri hesaplarınızı yatırarak hemen öğrenebileceksiniz.

Garanti Bankası şubeleri üzerinden kimliğinizle birlikte başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi, bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasındaki ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurarak ta işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilecek ve onaylanan bu kredileri destek kredisi olarak hesabınıza yatırarak hemen alabileceksiniz. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli kredi imkanı sağlanmaktadır.

Garanti bankası borçlarınızı kapatacak! Banka ve Senet borcu olanlara duyuru!

Garanti Bankası borç kapatmak için kolları sıvadı! 50 bin TL’ye kadar olan borçlarınıza çözüm geldi

Garanti Bankası üzerinden verilecek olan bu kredileri katılmak isteyen tüm vatandaşlara nakit ihtiyacı olmaları durumunda emekli maaş hesapları üzerinden de ayrıca emekli promosyonları verilmekte, emekli promosyonlarında istedikleri zaman hesaplarına yatırarak kullanabilmektedirler.