Asgari ücret zammının açıklanmasının ardından sıra emekli vatandaşlara gelmiş durumdadır. Bu nedenle emekli vatandaşlara bir yeni haber Yapı Kredi Bankası tarafından verildi. Ocak ayından önce maaş hesaplarını Yapı Kredi Bankasına taşıyacak olan emeklilere 2.000 TL ödeme yapılacağı duyuruldu.

 2022 yılına az bir süre kala Yapı Kredi bankasına yeni bir kampanya haberi geldi. SGK-SSK ve Bağ-Kur emeklisi olan vatandaşlar için promosyon ödemelerinde yeni bir fırsat açıklandı. Bu kapsamda Yapı Kredi Bankası maaş hesaplarını kendi banklarına taşıyacak olan emekliler için en az 1.300 TL ödeme yapacağını belirtti. Maaşların değişerek yükselmesi halinde ödenecek olan miktarında 2.000 TL’yi bulabileceği de iletildi.

 Yapı Kredi Bankası Emeklileri Promosyon Ödemeleriyle Sevindirmeye Devam Ediyor!

 Emekli vatandaşlarımızın yüzlerini güldürmeye devam eden kurumlar arasında yer alan Yapı Kredi Bankası son günlerde adından söz ettirmeye devam etmektedir. Emekli vatandaşları düşünerek çeşitli kampanyalar düzenleyen Yapı Kredi bir yenisini daha eklemiş bulunmaktadır. Bu kapsamda Yapı Kredi emekli maaşlarını 3 yıl süreliğine Yapı Kredi Bankasına taşıyan emekli vatandaşlar için promosyon ödemesi gerçekleştirmektedir. Promosyon ödemelerini tek seferde ve peşin olarak kişiler alabilmektedir. Maaş hesaplarını bu bankaya taşıyan emekliler maaş miktarlarının 1.500 TL ve 2.500 TL kadar üzerinde promosyon ödemesi alabilmektedirler. Yapı Kredi en düşük ve en yüksek ödeme miktarı için de bir kriter belirlemiştir. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre Promosyon Taahhütnamesi imzalandıktan sonra herhangi bir şart aranmamaktadır. Bir aylık net geliri 1.500 TL’ye kadar olan kişiler için 1.300 TL, net geliri 1.500 ile 2.500 TL arasında olan kişiler için 1.650 TL, net geliri 2.500 TL’nin üzerinde olan kişiler için 2.000 TL nakit promosyon ödemesi yapılacaktır.

emekliye-ocak-ayindan-once-odemeler-yatmaya-basladi-basvuru-yaparak-hesabiniza-atin

 3 Yıl Söz Vererek Maaşını Yapı Kredi Bankasına Taşıyanlar Mutlu

 Yapı Kredi Bankası emekli vatandaşlara yapacağını duyurduğu promosyon ödemeleri için kişilerden üç yıl söz istemektedir. Kişilerin bankaya başvurmaları halinde taahhütname imzalamaları gerekmektedir. Taahhütname imzaladıktan sonra emekliler maaşlarını 3 yıl boyunca Yapı Kredi Bankası’ndan alacaklar ve banka değişikliği yapamayacaklardır. Sunulan bu şart dışında herhangi bir şart aranmamaktadır.