İş Bankası bireysel ihtiyaç kredisi Olarak emekli olan vatandaşlara sürekli olarak güncel kampanyalar yapmaya devam ediyor. Bankadan yapılan açıklamada İş Bankası üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlara 200 bin TL'ye kadar nakit kredi kullandırılacak açıklandı. 200.000 TL emekli kredisi olabilmeniz için İş Bankası üzerinden emekli maaşı almanız gerekmektedir. Ziraat Bankası gibi İş Bankası daha yapmış olduğu Bu kampanyada vatandaşların kendi Bankasından maaş alması durumunda borç kapatma kredisi ihtiyaç kredisi veya varsa tadilat kredisi gibi kredileri gelir belgesiz olarak verecek.

İş Bankası Genel müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda emekli maaşını İlk defa mı bankaya taşıyan vatandaşlar 250 bin TL'ye kadar hem ihtiyaç hem de borç kapatma kredisi kullanabileceği gibi ayrıca bankadan 10 bin TL'ye kadar da nakit avans limitleri ile kredi başvurusunda bulunabilecek. İş Bankası ayrıca emekli maaşını kendi bankasına taşıyan vatandaşlara 1500 TL ye kadar da emekli promosyonu vermektedir.

Başvuru 

İş Bankası üzerinden acil nakit Destek kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvuru yapmanız gerekmektedir. Emekli maaşınızı bu bankadan alıyorsanız emekli maaşı hesabınız üzerinden aldığınız internet şifresi ile birlikte İşCep uygulamasına giriş yapabilir ve buradan size özel olan emekli kredisi kampanyasına katılarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

is-bankasi1-1280x720

İş Bankası şubelerinden İş Bankası ATM'si üzerinden ve İş Bankası müşteri hizmetleri numarası üzerinden de hızlı bir şekilde emekli kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Emekli kredisi kullanacak olan vatandaşlar İş Bankası aracılığı ile yapacakları bu Kredi kampanyasında 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu öğrenebilecektir. 

İşCep uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz Kredi başvurusunda Kredi onay almanız ile birlikte banka şubelerine gitmeden onaylanan tutarı verilen adımları düzenli bir şekilde uygulamanız durumunda kendi emekli maaşı hesabımızı üzerinde yatırabilirsiniz.