Emekliye müjdeli haber verildi! Nakit kullanacak olan emekli 8000 TL hesabına yatıracak. Emekli olan kişilere verilen bu müjdeli haber ile birlikte 8000 TL ödeme alabileceksiniz.

Son zamanlarda bankaların emekliler için yapmış olduğu kampanyalar oldukça merak edilmektedir. İhtiyaç kredisi nakit avans veya kredi kartı kullanacak olan emekliler hem kamu bankalarından hem de özel bankalar aracılığı ile istedikleri zaman istedikleri limitlerde Kredi kullanabiliyor. Banka ürünlerini kullanacak olan vatandaşlar emekli olmaları durumunda kendi emekli maaşı hesapları üzerinden başvurularına gerçekleştirerek gelir belgesi 8000 TL bundan sonra onay alabilecek. 

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank gibi kamu bankaları üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu öğrenebilecek ve banka şubelerine gitmeden Bu paralara internet bankacılığı aracılığı ile kendi hesaplarına yatırabilecek. Sadece kamu bankaları değil özel bankalarda hem internet bankacılığı hem sms hem de banka şubeleri üzerinden vermiş olduğu kredi kampanyaları ile birlikte kendi bankası'ndan emekli maaşı alan vatandaşlara 8000 TL Ödeme yapacak. 

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar 8000 TL ödeme alıyor 

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı almanız durumunda 8000 TL ödeme almak için başvurunuzu internet bankacılığından şubelere gitmeden yapabilirsiniz. Emekli maaşı hesabınız üzerinden alacağınız veya oluşturacağınız internet şifresi ile birlikte bankaların mobil uygulamasına giriş yapabilir buradan krediler menüsüne girerek ihtiyaç kredisi başlığı altında 8000 TL 36 ay vadeli Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Gözden kaçırmayın

Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı! Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı!

Emekli maaşınızı bu bankalar üzerinden alıyorsanız ve herhangi bir bankaya Kredi borcunuz yok ise 8.000 tl haricinde daha yüksek limitlerde de 250 bin TL'ye kadar nakit kredi kullanabilirsiniz. 

emekkli (1)-9

DenizBank SMS ile hemen onay veriyor! 

Denizbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar cep telefonları aracılığı ile SMS ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsa banka şubesine gitmeden hemen cep telefonların üzerinden 3280 numarasına kredim yazıp boşluk bırakıp t.c. kimlik numarasını yazması yeterli olacaktır. Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar ayrıca DenizBank'ın mobil uygulaması üzerinden de emekliler için tanınan 8000 TL için başvuruda bulunabilir. Düşük faiz oranları ve masrafsız kredi seçenekleri ile birlikte ilk taksit ödemenize 90 gün ertelemeli olarak yapacağınız bu Kredi kampanyalarının detaylarını öğrenmek istiyorsanız banka resmi internet sitesine giriş yapabilirsiniz.