Ekonomi

Emekliye müjdeli haber verildi! Hesaplarına 27000 TL ödeme yatacak

Emekli maaş hesabı üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, 27000 TL’ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlar için yapılan kampanyada 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi alacak olan kişilere 5 dakika içerisinde kredi sonucu verileceği açıklandı. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında kredilerin hızlı bir şekilde alacak olan kişilere 27000 TL’ye kadar ödeme yapılacak ve 36 ay vadeli olarak hem kamu bankalarından hem de Garanti Bankası üzerinden kredi imkanı sağlanacak.

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorlarsa, şubelere gitmeden işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalara, internet sitesi üzerinden yapmış oldukları başvurular ile birlikte katıla bilmektedirler. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, hemen aynı gün içinde işlemlerinizi yapabilecek ve kredileri hemen aynı gün içinde tekrardan kullanabileceksiniz. Ziraat Bankası üzerinden yapılan başvurularda kredi notumuza göre işlem yapılmaktadır.

Vakıfbank ve Halkbank

Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı olan vatandaşlarda kredi başvurularını banka şubelerine giderek emekli maaşını bu bankalar üzerinden almış olmaları durumunda hemen onay olabilmektedirler. 27000 TL ihtiyaç kredisi, gelir belgesiz olarak alabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 3 ay ertelemeli olarak kredi kullanabilmektedir. Cep telefonunuz üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi alabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanacak olan vatandaşlara Vakıfbank ve Halkbank üzerinden aynı dakika içerisinde ödeme kolaylığı da sağlanmaktadır.

Garanti Bankası

Garanti Bankası üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, banka şubelerine gitmeden işlemlerini hızlı bir şekilde mobil uygulamalar üzerinden 7 gün 24 saat yapabilmektedir.

Akbank, TEB, Denizbank ve Garanti Bankası 44.000 TL Ödeme Veriyor! Başvuru Yapan Hazır Kredi Kullanıyor

10 milyon emekliye kredi verilecek! Her banka kendi kampanyasını duyurdu

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere emekli maaş almaları durumunda düşük faizlerle kredi verilmektedir. Garanti Bankası, ayrıca, 100000 TL’ye kadar kredi kullanacak olan tüm emeklilerin diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarını kapatmak için de seferberlik ilan etti. Bankalar üzerinde olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatarak, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.