EkonomiGündem

Emekliye müjdeli haber! TC kimlik numarasına 10.000 TL ödeme!

Emekli maaş alan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere uygun faiz oranları ile birlikte 10000 TL’ye kadar ödeme yapılacağı haberi verildi. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında kredi kullanacak olan kişilere uygun faiz oranları ile birlikte 36 ay vadeli ödeme verecek olan DenizBank üzerinden sizlerde cep telefonunuz aracılı ile birlikte SMS atarak, dilediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz.

Emekli olan vatandaşlar, ekonomik sıkıntı yaşamaları durumunda başvurularını gerçekleştirerek, bankalar üzerinden diledikleri zaman ihtiyaç kredisi kullanabilecek ve onaylanan bu kredileri istedikleri zaman hesaplarına yatırarak kullanabileceklerdir. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi başvurusuna cep telefonları üzerinden SMS atarak yapacak olan tüm vatandaşlara kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaralarını yazarak bu mesajı: 32 80 numaralarına göndermeleri durumunda kredi işlemi yapacaktır.

Denizbank ayrıca mobil uygulama kullanan vatandaşlar için de ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaya devam edecek. Denizbank üzerinden mobil uygulama kullanacak olan tüm vatandaşların nakit ihtiyacı olmaları durumunda başvurularını gerçekleştirerek banka şubelerine gitmeden işlemlerini internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de 7 24 saat yapabileceğini söyleyebiliriz. Denizbank üzerinden başvuru yapacak olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorlarsa bankadan emekli maaş alması da bankalar tarafından istenmektedir.