Ekonomi

Emekliye müjdeli haber: Emekli maaş hesabınıza göre 8000 TL ödeme verilmekte! Şartlara uygun olan kişiler…

Emekli maaş hesabınız üzerinden 8000 TL kadar ödeme almak istiyorsanız, Denizbank üzerinde bir hesabınızın olması gerekiyor. Denizbank, bu ödemeleri kredili mevduat hesabı olarak sizlerin hesabına artı para olarak yatıracak ve kullanmış olduğunu, 8000 TL ödemeyi 12 ay vadeye bölerek, taksitli nakit avans alma şansı sağlayacaktır.

Denizbank üzerinden verilecek olan Nakit kampanyasında kredi başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler kurtaran hesap adında ihtiyaç halinde bu parayı kullanabilirler. Kurtaran hesap başvurularını, mobil uygulamalar üzerinden kolay bir şekilde yapabildiğiniz gibi, ayrıca banka şubesinden ve cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank kurtaran hesap adındaki kredi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 3 ay ertelemeli kredi imkanı sağlamaktadır.

Denizbank 8000 TL kredi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara aynı gün içinde kredi ödemelerini yapacaktır. Cep telefonunuz üzerinden 8000 TL kredili mevduat hesabı başvurusunda bulunmak istiyorsanız, Kurtaran, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak bu mesaji 32 80 numarasına gönderin.