Ekonomi

Emekliye Müjdeli Haber: Cumhurbaşkanı Onay Verdi, Emekli Sevindi

Emekli maaş hesabınız üzerinden sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek, acil nakit ihtiyaçlarınız için hızlı bir şekilde kredi kullanmak istiyorsanız, devlet destekli olarak verilen bu kredileri Eylül ayı sonuna kadar başvuru yapabilirsiniz.

Emekli maaş hesabınız üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında nakit ihtiyacı olan kişilere hemen aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yapılarak, krediler kullandırılmaktadır. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapılan bu kredilerde, Cumhurbaşkanı onaylı hızlı bir şekilde devlet destekli kredi imkanından faydalanabilecek ve emekli maaşınız eğer Ziraat Bankası başta olmak üzere, Halkbank ve Vakıfbank üzerinden almanız durumunda da 50000 TL’ye kadar düşük faizli krediler kullanabileceksiniz.

Durum eylül ayı sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilere 36 ay vadeli olarak sadece Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, destek vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, bankaların kredi başvuru yöntemleri tercih edilmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyumlar sonrasında kredi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak kredi işlemleri gerçekleştireceğini açıkladı.

En yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte başvurunuzu yapabilecek veya bu bankalar üzerinde hesabınızın olması durumunda internet bankacılığı uygulaması veya bankaların mobil uygulamaları üzerinden kredi kullanabilirsiniz. Başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verecek olan bu bankalar üzerinden kredi alacak olan kişilere aynı gün içinde destek ödemelerine verilmekte.

10 Milyon Emekliye Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank Üzerinden İşlem Yapılacak

Emekliye Ek Ödeme Verilecek! Maaşınızı Ziraat Bankası Üzerinden Alıyorsanız Hemen Başvuru Yapın!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış olduğu tüm kampanyalarda özellikle kredi kullanacak olan vatandaşlara aynı gün içinde hizmet vermektedir. Yüksek limitli kredi kullanmak istiyorsanız başvurularınızı yine bankaya maaş taşımanız durumunda yapabileceğini söyleyebiliriz.