Emekliye Müjdeli Haber: 18.000 TL Ödeme Verilecek. Emekli olan vatandaşlar için verilecek 18.000 TL ödemelerin detayları belli oldu.

Emekliye Müjdeli Haber: 18.000 TL Ödeme Verilecek. Emekli olan vatandaşlar için verilecek 18.000 TL ödemelerin detayları belli oldu. Emekli vatandaşların 18 bin TL'ye kadar ödeme alabilmeleri için Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alması gerekiyor. Ziraat Bankası yaptığı duyuru sonrasında 18 bin TL'ye kadar ödeme alacak olan vatandaşların 36 ay vadeye kadar artık banka şubelerine gelmeden de gelir belgesiz Olarak emekli kredisi kullanabileceğini yayınladı. Daha önce Ziraat Bankası üzerinden emekli kredisi kullanan vatandaşların da katılabileceği Bu kampanyada ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapabiliyorsunuz. Emekli maaşını Ziraat Bankası üzerindeyse sadece ihtiyaç kredisi değil diğer tüm Kredi kampanyalarından düşük faiz oranları ile yararlanabiliyorsunuz. 

İhtiyacı olan vatandaşlar Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmaları durumunda başvurularını gerçekleştirerek 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu öğrenebiliyor. 

Gözden kaçırmayın

Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı

Ziraat bankası'ndan emekli olan vatandaşlar için verilecek 18.000 TL nakit kredi başvurusu nasıl yapılır? 

Ziraat Bankası üzerinden emekli olan vatandaşlar 18 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsa başvurularını gerçekleştirebilmek için banka hesapları üzerinden internet şifresi oluşturması gerekiyor. Ziraat Bankası internet şifresi oluşturmanız için müşteri hizmetleri numarasını arayabilir bankanın resmi internet sitesine girerek buradan şifre oluşturabilir veya size yakın olan bir Ziraat Bankası şubesine giderek kimliğiniz ile birlikte internet bankacılığı şifresi alabilirsiniz.

emekli_1232-4

Ziraat Bankası internet bankacılığı şifresi alan vatandaşlar cep telefonlarına indirmiş oldukları Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden başvurularını gerçekleştirerek hafta sonu olsa bile emekli olması durumunda 18.000 TL emekli maaşı hesabına yatırabilecek. 

Alacağınız 18 bin TL İhtiyaç Kredisi olarak kullanılacağı için banka sizlere hemen hızlı bir şekilde sonucunu verecek ve 36 ay vadeye kadar kullanacağınız bu kredilerin ilk taksit ödemesini 2 ay veya 3 ay erteleme yapabileceksiniz.