Ekonomi

Emekliye müjde verildi! Maaş müşterisi olmanız önemli değil! 100 bin TL ödeme alın

Emekli maaşı müşterilerine 100.000 TL’ye kadar ödeme verecek olan Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank yeni bir kampanya duyurusu paylaştı.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank 24 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak kullanacağınız bu kriptilerde sizlere 100.000 TL’ye kadar kredi imkanı sağlayacak ve nakit kredi kullanmanız durumunda da sizlerin diğer bankadaki olan borçlarını da düşük faizli kredilerden yararlanarak kapatacağınızı duyurdu.

Emekli maaş hesabınız üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında Kredi kullanacak olan tüm kişileri aynı gün içinde destek ödemeleri verilecek ve onaylanan bu krediler ile birlikte de hesaplarınızı hemen 100.000 TL ödemeler yatırılmaktadır.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı almıyorsanız maaş taşıma işlemlerinizi yaparak da Kredi puanınızın düşük olması durumunda sizlere bu 3 kamu Bankası düşük faizli devlet destekli krediler vermeye devam edecek. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank şubelerine taşımanız durumunda şartları uygun olan tüm vatandaşları hemen aynı gün içinde kredi ödemesi verecek olan bu bankalardan yapılacak olan işlemlerde 5 dakika içerisinde ne kadar kredi onayı aldığınız hakkında bilgiler söylenmektedir.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden kredi kullanacak olan kişiler acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa 3 ay ertelemeli bu Kredi kampanyalarına en yakın banka şubesi üzerinden de başvuru yaparak hemen katılabiliyor. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katı olarak hızlı bir şekilde işlem sonucuna göre sizlere 90 gün ertelemeli olarak Kredi imkanı sağlayacak onaylanan bu kredileri de hesaplarınıza yatırarak hemen aynı gün içinde kullanmanıza da olanak sağlayacaktır.