Emekliye müjde Verildi! İsteyenlere 4000 TL ödeme kesinleşti. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan Bu kampanyada son dakika gelişmesi yaşandı.

Emekliye müjde Verildi! İsteyenlere 4000 TL ödeme kesinleşti. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan Bu kampanyada son dakika gelişmesi yaşandı. Emekli olan kişiler acil ihtiyaçları için kullanabilecekleri 4000 TL ödemelerde nakit kredi başvurusunda bulunmaları için bankadan maaş alması şartı vardır. Emekli olan kişiler için başlatılan son dakika kampanyasında 4000 TL nakit kullanacak olan vatandaşlar 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğrenebilecek tir. Emekli olan vatandaşlar 4000 TL ödemelerde internet bankacılığını kullanarak da banka şubelerine gitmeden hesaplarına nakit kredi kullanabilecek. 

Sadece emekli olan vatandaşlar için başlatılan Bu kampanyada kamu bankaları haricinde özel bankalarda kampanya başlattı ve kendi bankalarından emekli maaşı alan kişilere bu parayı 5 dakika içerisinde hesaplarına göndermeye devam ediyor. 

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

Denizbank üzerinden emekliye 4000 TL ödeme

Denizbank üzerinden emekli olan vatandaşlar 4000 TL ödeme almak istiyorlarsa başvurularını hemen hızlı bir şekilde yapabilecek. Denizbank acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar emekli olmaları durumunda Denizbank mobil uygulaması üzerinden ve müşteri hizmetleri numarası üzerinden başvurularına gerçekleştirerek Denizbank üzerinden emekli kredisi alabilir. Emekli olan kişilerin kredi notu yüksek ise kredim yazıp boşluk bırakıp t.c. kimlik numarasını yazarak 3280 numarasına göndermeleri durumunda da Kredi başvurusunda bulunacaklardır. 

Garanti Bankası üzerinden emekli olan vatandaşlara kimlikleri ile birlikte 4000 TL ödeme yapılacak

emekli_1232-5

Garanti Bankası üzerinden emekli olan kişiler kimlikleri ile birlikte 4000 TL ödeme alabilmeleri için en yakın Garanti Bankası şubesine gitmesi gerekiyor. Kimliğiniz ile birlikte Garanti Bankası şubelerinden yapacağınız başvuru sonrası hemen değerlendirme yapılacak ve onay verilmesi durumunda Hemen para hesabınıza geçecektir. Emekli maaşını Garanti Bankası üzerinden adam vatandaşlar başvurularında Kredi notuna bakmadan onay olabilir. 

Garanti Bankası emekli olan kişilere ayrıca kendi mobil uygulaması üzerinden de başvuru imkanı sunmaktadır. Mobil uygulama üzerinden yapacağınız başvuru sonrasında kredi onayı alan kişiler onaylanan tutar kadar krediye şubelere gitmeden kendi banka hesaplarına yatırabiliyor. 

Denizbank ve Garanti Bankası haricinde Şekerbank Akbank Finansbank İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası gibi bankalar üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar bu bankaların mobil uygulamaları üzerinden istedikleri zaman emekliler için verilen bu kampanyaya katılarak başvurusunu gerçekleştirebilir.