Emekli olan vatandaşlar için 12.000 TL'ye kadar varan nakit avans limitleri için başvuru yapmanız gerekecek. Başvuru yaparak hemen hesabınıza bu parayı yatırabilirsiniz.

Gözden kaçırmayın

Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı! Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı!

Emekli olan vatandaşlar için 12.000 TL'ye kadar varan nakit avans limitleri için başvuru yapmanız gerekecek. Başvuru yaparak hemen hesabınıza bu parayı yatırabilirsiniz. Emekli olan kişiler 12.000 TL'ye kadar acil ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsa başvurularını 5 dakika içerisinde yapabilirler. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda emekli maaşının üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusunda onay olan vatandaşlar ayrıca kredili mevduat hesabı başvurusu yaparak 12.000 TL'ye gibi yüksek limitli artı para kullanabilir. Ziraat Bankası başta olmak üzere Vakıfbank Halkbank PTT Akbank Denizbank ve Garanti Bankası tarafından da bu ödemeleri alabilirsiniz. 

12.000 TL'ye kadar artı para başvurusu nasıl yapılır? 

Emekli olan vatandaşlar artı para kullanmak istiyorlarsa 12.000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde başvurularını gerçekleştirebiliyor. Acil ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar 12000 TL kredi kullanmak istiyorlarsa başvurularını internet bankacılığı üzerinden yapabilir. 

Emekli maaşını almış olduğunuz banka üzerinden kendi hesabınıza aracılığı ile internet bankacılığı şifresi oluşturarak şubelere gitmeden de kredili mevduat hesabı başvurusunda bulunabiliyor sunuz. 

kimlik-numarasina-7500-tl-odeme-yapiliyor-ay-sonuna-kadar-odenecek1-9

Özellikle kampanyayı başlatan bankaların başında gelen ve ülkemizde kamu Bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası kendi emekli maaşı alan müşterilerine 12.000 TL'ye kadar kredili mevduat hesabı açarak artı para imkanından faydalandırıyor. 

Vakıfbank ve halkbank'ta Ziraat bankası'nda olduğu gibi 12.000 TL'ye kadar artı para imkanından vatandaşları mobil uygulama üzerinden müşteri hizmetleri numarası üzerinden ve Banka ATM'si üzerinden başvuru yapma imkanı sağlıyor.