Ekonomi

Emekliye müjde geldi! Son dakika haberi 30-40-50 bin TL nakit ödemesi oldu!

Emekli maaş alan vatandaşlar için son dakika haberi geldi. 30000 TL ile 50000 TL arasında ihtiyaç kredisi kullanarak işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar için yapılan kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilere 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi verileceği açıklandı.

30000 TL ile 50000 TL arasında ihtiyaç kredisi kullanarak vatandaşlar, hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa, Denizbank’ın başlatmış olduğu bu ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, hemen gelir belgesiz onay alabilmektedir.

Denizbank emekli maaşını kendi bankası üzerinden alan vatandaşlar için yapmış olduğu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırarak da işlem yapacaktır. Denizbank emekli maaş hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz başvurular ile birlikte kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için 90 gün ertelemeli olarak kredi işlemleri yapacaktır. Denizbank kredi kullanacak olan vatandaşlar için ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirerek, 3 ayı ertelemeli olarak kredi imkanından faydalanabiliyor.

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında kredi başvurularını, bankada internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yapan kişilere hemen kredi ödemesi yapılacağı da duyuruldu. Denizbank, mobil uygulaması üzerinden yapılan başvurularda kredi değerlendirmesi, hızlı bir şekilde yapılarak sizlere aynı gün içinde destek ödemeleri verilecek bir onaylanan kredilerde de hızlı bir şekilde hesaplarına bu krediler kullandırılacaktır. Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak isteyen vatandaşlar için 3 ay ertelemeli olarak bu kredileri, ayrıca cep telefonunuz üzerinden SMS atarak döneceğini açıkladı.

Sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numarasını yazın boşluk bırakın doğum tarihinizi yazarak, 3280 numarasına mesaj atın.