Emekli Vatandaşların Dikkatine, Yapı Kredi Bankası Hesapları Geri Ödemesiz Bir Şekilde 2750 TL Gönderiyor!

Emekli Vatandaşların Dikkatine, Yapı Kredi Bankası Hesapları Geri Ödemesiz Bir Şekilde 2750 TL Gönderiyor! Emekli vatandaşlar, maaşlarını farklı bir bankaya taşımaları halinde SGK maaş ödemeleri promosyonlarında yararlanabiliyor. Bütün bankalar, daha çok müşteri çekmek amacıyla değişik tutarlarda emekli promosyon ödemesi yapıyor. Milyonlarca emekliyi vatandaşı ilgilendiren emekli maaş ödemeleri kampanyasına bir yenisi daha son dakika açıklaması şeklinde eklendi. Yapı Kredi Bankası resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre emekli maaşlarını taşıyan bütün yeni emekli müşterilere tam 2750 TL tutarında emekli promosyon ödemesi yapılacak.

Yapı Kredi Bankası'ndan Emekli Vatandaşlara 2750 TL Promosyon Ödemesi Detaylar Ve Özellikleri Neler?

Yapı Kredi Bankası resmi internet sayfası ve sosyal medya hesapları üzerinden peş peşe yapılan son dakika açıklamasına göre bütün emekli vatandaşlara yönelik bir şekilde promosyon ödemeleri yapılıyor. Emekli vatandaşlar, Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan almış oldukları emekli maaşlarını Yapı Kredi Bankası'na taşımaları halinde anında nakit promosyon ödemesinden faydalanabiliyor. Yapı Kredi Bankası emekli vatandaşlara nakit promosyon kampanyası adı altında 20 Ocak 2022 tarihi ile 30 Nisan 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek kampanya kapsamında emekli vatandaşların en geç 30 Nisan tarihine kadar kesinlikle emekli maaş taşıma başvuru işlemlerini yapmış olmaları gerekir.

Gözden kaçırmayın

Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek

emekli-300tl

Gerek şimdi emekli olun, gerekse de daha önce emekli olmuş onun emekli aylıklarınızı almış olduğunuz bankayı terk edip Yapı Kredi Bankası'na taşımanız halinde anında 2750 TL tutarında emekli promosyon ödemesi alacaksınız.

Yapı kredi bankası üzerinden ayrıca kredi başvurusu da yapaiblirsiniz. Emekli maaşınzı bu bankadan alıyorsanız hemen başvurunuzu yapabileceksiniz. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler, 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak kredileri hesaplarına yatırabileceklerdir. İhtiyaç kredisi alacak kişiler, 4411 numarasına bireysel tc kimlik ve emekli maaşını yazarak gönderebilirler.