Ekonomi

Emekliye müjde! Erdoğan açıklamıştı, Başvurular başladı: 30.000 TL ödenek hazırlandı!

Emekli maaş alan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada özellikle emekli maaşını Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alan tüm vatandaşlar için 30000 TL’ye kadar ödenek hazırlandığı açıklandı. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte alabileceğiniz bu kredi kampanyalarından faydalanmak isteyen tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilerek hemen aynı gün içinde işlem yapılacağı duyuruldu.

Emekli maaşınızı almış olduğunuz banka şubeleri üzerinden yapacağınız işlemlerde özellikle internet bankacılığını kullanacak olan tüm vatandaşlara, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, destek kredisi vereceğini duyurdu. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen emeklilere maaş müşterisi olması durumunda düşük faiz oranları ile birlikte yararlanarak kredi vereceğini açıkladı.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara aynı gün içinde hizmete demesi veriyor. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, emekli maaş alan vatandaşlara sadece 30000 TL değil, eğer daha yüksek limitlerde kredi ihtiyaçları olması durumunda da hem borç kapatma, hem de ihtiyaç kredisini yüksek limitli olarak ödemektedir.

Emekliye 10-20-30-40-50 bin TL ödeme haberi doğru çıktı! Emekliye hemen şimdi ödeniyor!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli olan vatandaşlar, Meclis destekli 50000 TL ödeme alacak

Size yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilecek ve kredi başvurularınızı isterseniz de internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar, internet, bankacı uygulamaları üzerinden işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirmeden önce ihtiyaç kredisi başvurusu için internet şifresi oluşturması gerekiyor.