Emekliler için yıl sonuna doğru promosyon ödemeleri devam ediyor. Paraya ihtiyacı olan, karşılıksız ve geri ödemesiz para arayan emeklilere Yapı Kredi'den büyük bir fırsat sunuluyor. Yapı Kredi Bankası, emekli maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü veren emeklilere 1750 TL'ye varan nakit promosyon ödemesi yapacağını açıkladı. Emekli promosyon ödemesinden faydalanmak için geri sayım da başladı. Çünkü 31 Aralık 2021 tarihi itibariyle promosyon sürece devam edecek. Bu tarihe kadar başvuru yapan emekliler maaşlarına göre emekli promosyon ödemesi alabilecek. Yapı Kredi Emekli promosyonu başvuru şartları ve detaylar haberimizin devamında...

Bankalar, emekli maaşı alan vatandaşları kendine çekmek ve müşterisi yapmak için birbirleriyle rekabete devam ediyor. Emekliye promosyon kampanyaları vatandaşlar tarafından da yakından takip ediliyor. Özellikle 31 Aralık 2021 tarihinde promosyon sürecinin sona erecek olması nedeniyle vatandaşlar en cazip en ideal emekli promosyonu veren bankalar araştırıyor. Yapı Kredi, yıl sonu yavaş yavaş yaklaşırken promosyon ödemesi konusunda yeni bir duyuru daha yayınladı. Emekli maaşına göre promosyon ödemesi veren Yapı Kredi maaşını taşıyan emeklilere 1.750 TL'ye kadar nakit promosyon ödemesi yapacağını açıkladı. Yapı Kredi emekli promosyon başvuruları çoktan başladı. 31 Aralık 2021 günü ise promosyon ödemesi için son tarih. Peki Yapı Kredi promosyon başvurusu nasıl yapılır? Yapı Kredi emekli promosyon ödemesi başvuru şartları neler?

emekliye-karsiliksiz-1750-tl-nakit-odeme-basvuru-yapan-emeklinin-hesabina-aninda-para-yatacak-2

YAPI KREDİ NE KADAR EMEKLİ PROMOSYONU VERİYOR?

Yapı Kredi emekli promosyon kampanyası 31 Aralık 2021 tarihine kadar devam edecek. SSK, bağ-kur ve Emekli sandığı emeklileri başvuru yapmaları durumunda Yapı Kredi'nin promosyonun imkânlarından faydalanabilecek. Kampanyaya katılmak isteyen emekliler maaşlarına göre promosyon ödemesi alacak. Promosyon taahhütnamesini imzalayan emekliler 1500 TL'ye kadar maaş alıyorlarsa 1200 TL, 2.500 TL'ye kadar maaş alıyorsa 1500 TL ve 2500 TL’nin üzerinde maaş alıyorsa 1750 TL nakit promosyon alma şansına sahip olacak.

emekliye-karsiliksiz-1750-tl-nakit-odeme-basvuru-yapan-emeklinin-hesabina-aninda-para-yatacak-3

REFERANS OLMAK MÜMKÜN

Ayrıca Yapı Kredi'nin devam eden emekli promosyon sürecinde bir yakınına ya da emekli arkadaşına referans olanlarda kazanıyor. Emekli vatandaşlar en fazla 10 kişiye referans olabiliyor. Yani bu da Yapı Kredi'den toplamda 2500 TL Ek promosyon almak anlamına geliyor. Emekli maaşını taşıyana aynı zamanda yine emekli arkadaşını bankaya getiren vatandaşlara Her bir kişi için 250 TL ödül veriliyor. Yani 10 kişiyi Yapı Kredi'ye kazandırmanın durumunda bankadan en fazla 2500 TL ödül alma şansına sahip oluyorsunuz. Yapı Kredi Bankası emekli promosyon ödemelerinde ek koşulda istemiyor. Sadece maaşınızı taşımanın ve 3 yıl boyunca bankada kalma taahhüdü vermeniz yetiyor.