Emekliye Hiç Beklemediği Sürpriz Nakit Kampanyası Başladı! Kimliğini Veren Emekli 50.000 TL Alıyor. Son Dakika Açıklama Geldi. İşte detaylar...

Emeklinin yüzünü güldürecek olan kimlikle 50.000 TL kredi kampanyası başladı. Emekli olan vatandaşlar için son dakika müjdeli haber olarak verilen ve sadece kamu bankaları değil özel bankalar tarafından da yapılan bu kampanyaya katılmak isteyen kişiler 36 ay vadeli 50 bin TL sadece kimlikleri ile birlikte ödeme alacak.

Özellikle daha önce bankalardan kredi kullanmamış olan vatandaşlar emekli maaşları hesaplara üzerinden 50.000 TL'ye kadar kredi kullanmaları ile birlikte bankalar bu kişilere hızlı bir şekilde Kredi imkanı sağlayacak. Emekli maaşınızı almış olduğunuz banka burada önemlidir. Emekli maaşı almış olduğunuz banka üzerinden yapacağınız başvurular da hiçbir şekilde kimlik istenmez. İnternet bankacılığını kullanarak Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Şekerbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşları 50.000 TL kimlik ile kredi verilecek

Şekerbank emekli vatandaşlar için başlatmış olduğu Son dakika kampanyasında 50.000 TL'ye kadar kimlik ile kredi vereceğini açıkladı. Size en yakın Şekerbank şubesine giderek veya bu bankadan maaş alan müşteriler mobil uygulama ve internet sitesi aracılığı ile başvuru yaparak 50.000 TL emekli kredisi kullanabilir. İlk defa emekli maaşınızı şeker banka taşıyorsanız 50.000 TL ve üzerinde kredi kullanmak istiyorsanız borç kapatma Kredisi olarak yüksekliklerde de bu banka üzerinden kredi alabilirsiniz.

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

son-dakika-emekliye-5000-tl-odeme-gerceklesti1

Vakıfbank emekliye yüksek limitli ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor

Emekli maaşını Vakıfbank üzerinden alan vatandaşlar ise 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsa banka şubesine gitmeden Vakıfbank mobil uygulamasına giriş yaparak buradan Kredi başvurusunda bulunabilir. Eğer emekli maaşınızı Bu bankada değilse emekli maaşınızı taşıdıktan sonra hem ihtiyaç hem borç kapatma hem de ihtiyacınız var ise konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Emekli maaşınızı VakıfBank'a taşıdıktan sonra banka sizi SGK anlaşmalı olan 50.000 TL haricinde ayrıca 750 TL'ye kadar varan Emekli promosyonu imkanı da sunmaktadır. VakıfBank'ın resmi internet sitesine giriş yaparak buradan detayları öğrenebilir kredi başvurusu yapabilir ve güncel faiz oranları hakkında bilgi alarak kredi hesaplamanızı yine Vakıfbank internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz.