SSK, bağ-kur ve memur emeklisi fark etmiyor. Aynı zamanda dul ve yetim aylığı alan vatandaşlar da karşılıksız ve geri ödemesiz paradan faydalanabiliyor. Vakıfbank bu sabah saatlerinde yayınladığı öğretmeni duyuru ile yılın ilk fırsatını duyurdu. Maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca Vakıfbank'ta kalma sahibi veren Emeklilere promosyon verilecek. VakıfBank'ın resmi internet sitesinden yapılan duyuruya göre başka bir ek kuşu bulunmuyor. Sadece maaşımızı taşımanız ve aynı zamanda 3 yıl kalma taahhüde imzalamanız Vakıfbank'tan para almanız için yeterli oluyor. Vakıfbank Emekliye promosyon detayları ve şartlar haberimizde…

VAKIFBANK NE KADAR EMEKLİ PROMOSYONU VERİYOR?

TÜİK tarafından 3 Ocak 2022 tarihinde açıklanan enflasyon verileri sonrasında emekli vatandaşların 2022 yılı zamlı maaşları belli oldu. Emekliler bu yıl zamlı olarak yatacak olan maaşlarını almak için gün sayarken bankalardan da yeni promosyon haberleri gelmeye devam ediyor. Vakıfbank bu sabah saatlerinde emekli promosyon tutarlarını güncelledi. Yapılan duyuruya göre maaşını VakıfBank'a taşıyan ve 3 yıl boyunca kalma tabiri veren emeklilere en az 500 TL en yüksek 750 TL promosyon ödemesi yapılacak. Emekliye verilecek promosyon tutarı tek sefere mahsus olarak 3 yıllık olacak şekilde ödenecek. Maaşını kamu bankasına taşıyan ve promosyon alan emekliler daha sonra vazgeçmeleri halinde aldıkları promosyonu geri ödeyecek.

emekliye-hafta-sonu-mujdesi-geldi-paralar-hesaba-geciyor-500-tl-750-tl-fark-veriliyor-ssk-bag-k-3

VAKIFBANK EMEKLİ PROMOSYON ŞARTLARI

Vakıfbank'tan Emekli promosyonu alabilmek için maaşınızı taşımanız ve 3 yıl boyunca kalmanız gerekiyor. halihazırda bankadan emekli maaşı alan müşteriler de sözleşmelerini yenileyerek 3 yıl kalma tahadüdü verip tekrar promosyon ödemesi alabilir. VakıfBank'ın emekli promosyon ödemeleri ne başvurular en yakın Vakıfbank şubelerinden, Yurtiçi ATM cihazları ve Vakıfbank mobil uygulaması aracılığı ile yapılabiliyor. Banka 3 yıllık sözleşme yaparak emeklileri kendine bağlamak istiyorum. 3 yıl içerisinde emeklilerin maaşından ya da gelirinde artış olması durumunda ek bir promosyon ödemesi yapılmıyor. Yani Vakıfbank promosyon ödemesi tek sefere mahsus sözleşme başında yapılıyor ve sonrasında bir artış göstermiyor.

emekliye-hafta-sonu-mujdesi-geldi-paralar-hesaba-geciyor-500-tl-750-tl-fark-veriliyor-ssk-bag-k-1

EN YÜKSEK PROMOSYON VEREN BANKALAR 2022

Vakıfbank promosyon duyurusu sonrasında vatandaşlar en yüksek promosyon veren bankalar 2022 araştırması yaparak Yeni yılda emekliye ödenen promosyon tutarlarını merak ediyor. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi 2022 yılında da en yüksek promosyon ödemesini veren banka Yapı Kredi Bankası nokta Yapı Kredi'nin güncel promosyon tutarı 3000 TL'nin üzerine çıkıyor.