Ekonomi

Emekliye Gelir Belgesiz 10.000 TL Ödeme Yapılacak! Banka Bayramdan Önce Duyurmuştu

Emekliye Gelir Belgesiz 10.000 TL Ödeme Yapılacak! Banka Bayramdan Önce Duyurmuştu

Emekli kredi kampanyaları ile birlikte adından sıkça söz ettiren DenizBank, yapmış olduğu yeni kampanyada, gelir belgesiz olarak 10000 TL’ye kadar ödeme yapacağını açıkladı.

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurularınızı gerçekleştirerek hızlı bir şekilde 10000 TL’ye kadar ödeme alabileceğiniz bu nakit kampanyasından faydalanacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeli kredi kullanabilmektedir.

Emekli maaş hesabınız üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirerek, 10000 TL gelir belgesiz kredi haricinde banka daha yüksek limitlerde de sizin kredi puanınıza ve gelir durumunuza göre işlem yaparak, kredi kullandırmaktadır.

Denizbank üzerinden başvurumuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi puanınız yüksek ise SMS atarak da hemen ne kadar onay aldığınızı görebiliyorsun.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını da yazarak bu mesaji 32 80 numarasına göndermeleri durumunda 10000 TL kredi başvurusunda bulunmuş olacaklardır.

Denizbank’ın resmi internet sitesi üzerinden ve müşteri hizmetleri numarası üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapma imkanı sizlere sunulmaktadır.