Emekli olan vatandaşlara gece yarısı açıklaması geldi ve tüm banka borçları 90 gün ertelemeli olarak borç kapatma kredisi adı altında kapatılacağı açıklandı. Emekli olan kişiler acil destek Kredi kampanyasına katılmak istiyorlarsa vatandaşlara 5 dakika içerisinde hızlı bir şekilde Kredi sonucu verecek olan yeni kampanya kamu bankaları tarafından duyuruldu. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden başlatılacak olan bu kampanyaya katılmak isteyen emekliler emekli maaşlarını bankalar üzerinden alıyorsa 90 gün ertelemeli borç kapatma kredisi kullanabilecekler.

Emekli vatandaşlar için yapılacak olan bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin ayrıca güncel olan banka borçları için kredi kullanacağını söylemek istiyoruz. 

Ziraat Bankası Halkbank  Vakıfbank üzerinden borç kapatma kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası Halkbank Vakıfbank üzerinden borç kapatma kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız banka şubelerine giderek emekli maaşınız hesabı üzerinden diğer bankadaki olan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmak istediğinizi söyleyebilirsiniz.

d14

100.000 TL'ye kadar destek kredisi verecek olan bankalar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu söyleyecektir. 100.000 TL'ye kadar destek kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa en yakın banka şubesinden yapacakları kredi başvurusu sonrasında diğer bankalara ne kadar borcu olduğunu ve borç kapatma limitlerini görebilirler.

Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar yapmış oldukları bu başvuru sonrası da güncel olan Banka borçlarını kapatarak tek bir yere ödeme kolaylığı sağlayabilirler. Bankaların vermiş olduğu bu krediler ayrıca düşük faiz oranları ile kullandırılacak ve uzun vadeler ile ödeme kolaylığı sizlere sağlanacaktır.