Ekonomi

Emekliye Garanti Bankası Akbank ve Ziraat Bankası 320.000 TL Ödeme Yapacak!

Garanti Bankası Akbank ve Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş alan vatandaşlara bu sabah itibariyle yeni bir müjdeli haber geldi. Emekli maaş hesaplarınız aracılığıyla birlikte yüksek limitli krediler kullanacak olan kişilerin hem ihtiyaç kredisi, hem de borç kapatma, kredilerini bir arada alabilecekleri 320000 TL kredi kampanyası yarın başlıyor.

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalardan faydalanacak olan vatandaşlar için hızlı bir şekilde sonuç verilecek ve 12 ay vadeli 24 ay vadeli 36 ay vadeli kredi paketleriyle birlikte bu bankalar üzerinden emekli maaş alıyorsanız, sizlere kredi imkanı sağlanacaktır.

BAŞVURU

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, en yakın Garanti Bankası Akbank ve Ziraat Bankası şubelerine giderek işlemlerini gerçekleştirebilecekleri gibi, ayrıca bankaların resmi internet sitelerine giriş yaparak buralardan da ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabiliyor. Garanti Bankası Akbank ve Ziraat Bankası, resmi internet bankacılığı üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilecek ve onaylanan kredileriniz hesabınıza yatırarak aynı gün içinde hemen kullanabileceksiniz.

Garanti Bankası Akbank ve Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurular sonrasında kredi kullanacak olan vatandaşlar için hemen aynı gün içinde işlem yapacağını açıkladı. Banka internet bankacılığını kullanan tüm vatandaşlar, kredi işlemlerinde bu bankaların mobil uygulamaları üzerinden 7 24 yapabilmektedirler. Sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek, bu bankalar üzerinden kredi almak istiyorsanız, Garanti Bankası Akbank, Ziraat Bankası üzerinden 320000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar, aynı gün içinde hizmet ödemelerinden faydalanarak, ihtiyaç kredilerini alabilmektedirler.