Ekonomi

Emekliye Ek Ödeme Verilecek! Maaşınızı Ziraat Bankası Üzerinden Alıyorsanız Hemen Başvuru Yapın!

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz bu kredi kampanyasına katılmak için 36 ay vadeli işlem yaparak, aynı gün içinde kredi işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan kampanyalarda, hızlı bir şekilde kredi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli olarak işlem yapılarak kredi imkanı sağlanmaktadır.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar için verilecek olan ek ödemeleri, limitleri belirlendi. Nakit kullanacak olan kişilere 50000 TL’ye kadar ödeme verileceği açıklandı. Başvuru yapmak isteyen kişilerin nakit ihtiyacından faydalanabilmeleri için şubelere gitmeden işlem yapmak istiyorsa, Ziraat Mobil uygulamasını kullanması gerekiyor. Başvuru yaparak, son dakika haberine göre, 20000 TL ve üzerindeki tüm kredilerde banka gelir belgesi istemeyeceğini ve kendi bankasından emekli maaşı alan vatandaşlara sadece bu inisiyatifini kullandığını açıkladı.

Ziraat Bankası üzerinden daha yüksek limitlerde kredi kullanabilmeniz mümkün olmaktadır, özellikle diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmanız için işlem yapmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek banka şubelerine gitmeden işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. 200000 TL’ye kadar borç kapatma kredisi imkanından faydalanmanıza olanak sağlayacak olan Ziraat Bankası, sizlere 5 dakika içerisinde sonuç vermektedir.