Emekliye Ek Ödeme Başladı! Paralar Hesaba Yatacak. Son dakika kampanyasına göre emekli maaşı alan kişiler bu destekten faydalanacaktır.

Emekliye Ek Ödeme Başladı! Paralar Hesaba Yatacak. Son dakika kampanyasına göre emekli maaşı alan kişiler bu destekten faydalanacaktır. Son zamanlarda ( günlerde) yaşanan olumsuz olaylardan ( Rusya- Ukrayna savaşı ve benzeri olaylar) dolayı zaten ekonomik durumu iyi olmayan insanların durumu daha da kötülemeye başladı, her gün gelen zamlardan ve TL nin değer kaybetmesi gibi olumsuz sonuçlardan dolayı insanlar maddi olarak yardıma ihtiyaç duymaya başladı.

Devlet de zor durumda olan Bağ - kur ve SGK emeklilerine yönelik yardım etmek vabında ( yardım etmeye çalışmak) emeklilere 5000 TL olarak ek ödeme yapmaya başlayacak ve emeklilerin biraz da olsa rahatlaması sağlanacak. Karşılıksız ( geri ödemesiz olarak) bir şekilde emeklilere sunulan bu yardımı çoğu bankadan almak mümkün. 117

Gözden kaçırmayın

Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek

Nasıl alınır peki, şartları nelerdir?

emekliye-ek-odeme-basladi-paralar-hesaba-yatacak

Emekliler istediği takdirde maaşlarının yaklaşık iki katı kadar olan promosyon ödemesini almak için TEB Bankasına başvuru yaparak bu yardımdan faydalanabilirler ve diğer bankalardan da bu yardımdan faydalanabilirler.

TEB Bankası  emekli kişilere 2500 TL promosyon alabilirler, emekli yakınını da 10 kişi ile sınırlı olan yakınını TEB Bankasına getiren ( maaşını) kişiye de 250 TL ödül gibi ( yardım) verilmektedir, yani sadece emekli kişiler değil emekli yakınını getiren kişiler de belli bir ücret yardımı da alabilir, TEB Bankası toplam 5000 TL veriyor ( 2500 TL emekliye yardım ve 250 × 10 = 2500 TL olarak toplam 5000 TL) , iş Bankası da emeklilere 2000 TL yardım yapmaya başladı.