Emekli olan kişiler için kamu bankaları ek ödeme vermektedir. 2022 yılında başlayan bu kampanya son tarihi 28 Şubat.

Emekli olan kişiler için kamu bankaları ek ödeme vermektedir. 2022 yılında başlayan bu kampanya son tarihi 28 Şubat. Emekli olan kişiler eğer kamu bankaları üzerinden maaş alıyorsa 5000 TL'ye kadar nakit avans limiti başvurusunda bulunabilecek ve onaylanan tutar Kendi hesabına artı para olarak yatacak. 

Emekli maaşını Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden alan vatandaşlar 28 Şubat tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda 5000 TL'ye kadar nakit avans limitleri kullanabilecek onaylanan tutar hemen hesabında görebilecek. 

Kamu bankaları olan Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank yapmış oldukları duyuru sonrasında emekli maaşını kendi bankası'nda alan vatandaşlara birden fazla kampanya başlattığını ve en çok tercih edilen kampanyanın ise kredili mevduat hesabı başvurusu olduğunu açıkladı. 

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden 5000 TL Ek ödeme nasıl alınır? 

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank emekli vatandaşların en çok tercih ettiği bankaların başında gelmektedir. Emekli olan kişiler ihtiyaç durumunda para ihtiyaçları olmaları ile birlikte en yakın kamu bankalarına başvurularını yaparak kendi Bankasından almış oldukları emekli maaşı üzerinden ihtiyaç kredileri kullanır.

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

emekli-9

Bu bankalar üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar sadece ihtiyaç kredisi değil kredi kartı kredili mevduat hesabı ve 750 TL'ye varan emekli promosyonunda istedikleri zaman kullanabiliyor. Sizlerde emekli maaşınızı bu üç kamu Bankası üzerinden alıyorsanız başvurumuzu yapmak için en yakın banka şubesine gidebilir veya müşteri hizmetleri numarasını arayarak kredili mevduat hesabı başvurusu yapmak istediğinizi belirtebilirsiniz. 

Ayrıca bankanın hesabı olan kişiler internet bankacılığı şifresi alarak Ziraat Bankası mobil uygulaması Vakıfbank mobil uygulaması ve Halkbank mobil uygulaması üzerinden başvurularına gerçekleştirerek oturdukları yerden onay alabilir.