Emekli vatandaşın yüzünü güldüren ödeme onaylandı ve hemen harekete geçildi. 3000 TL'lik para hesaplarına yatırılacak bankalar üzerinden 3 bin TL'ye kadar nakit imkanı emekliler için sağlanıyor. Bu nakit imkanı kredi kartı ya da kredi ile sağlanmıyor.

Banka hesabınız bulunuyorsa 3000 TL’ye kadar anında onay alarak ek ödeme hesabınıza artı para olarak eklenecek. Verilen 3000 TL geri ödemesi olan bir meblağ olmasına rağmen ne zaman kullanırsanız o zaman ödeme planı oluşturuluyor. 3000 TL kullananlar 12 ay taksitle ve taksitli nakit avans olarak bu ödemeyi yapabiliyorlar. Bankanızla görüşerek 3000 TL almak için harekete geçebilirsiniz.

Emekliye Büyük Müjde Hesaplarına 3000 TL Ek Para Gelecek1

3000 TL Ödeme Kimlere Veriliyor?

Emekli vatandaşlara müjde geldi. Kredi veya kredi kartı olmayan 3000 TL ödeme anında maaş bankanızla görüşerek alabileceğiniz bir ödemedir. Ek ödeme hesabınıza artı para olarak kalacak ve 12 ay taksit ile olarak ödenebilecek taksitli nakit avans olarak bu paraya geri ödeme imkanınız bulunacak. 3000 TL almanız için tek şart ise bankada hesabınızın bulunması ve emekli maaşı alıyor olmanız. Emekli maaşı aldığınız bankaya başvuru yaparak hemen bu miktarın hesabınıza yatırılmasını sağlayabilirsiniz ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hangi Bankalar 3000 TL Veriyor?

Her bankadan 3000 TL’ye kadar artı para imkanı sağlanmıyor. Ülkemizde kamu bankalarından bu fırsat oluşturuldu. Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank üzerinden emekli maaşını alan vatandaşlar 3000 TL’ye kadar artı para alabilme imkânına sahip.

3 bin TL'ye kadar artı para almak isteyenler emekli maaşı aldığı banka şubesi ile görüşerek veya internet bankacılığı şifresi ile bankanın mobil uygulamasına girerek nakit başvurusuna gerçekleştirebilirler. Böylece 3000 TL'ye kadar değerlendirme yapacak banka hemen anında sonuç sağlar ve hesabınıza paranın aktarılması mümkün olur. Banka tarafından hesabınıza yatırılan parayı anında kullanabilmeniz mümkün olur. Banka ATM’sinden nakit olarak bu meblağı çekebilir veya internet bankacılığından istediğiniz hesaba aktarabilirsiniz. Kredi, fatura, kredi kartı ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu parayı nakit olarak kullandıktan sonra ise geri ödemesi aylık olarak yapılacaktır. Bir yıl içerisinde sizden geri alınacaktır.

Emekli Olanlara 3000 TL Nakit Desteğine Özel Bankalar Sağlıyor Mu?

3000 TL'ye kadar ödeme alabileceğiniz bankalar arasında öncelikli olarak maaşınızı o bankadan alıyor. Emekli maaşınızı özel bankadan alıyorsanız bankanın internet şifresi ile kendi mobil uygulaması üzerinden 3000 TL için başvuru yapabilirsiniz.

Denizbank, Akbank, Garanti, Finansbank bu konuda müşterilerine hızlı bir şekilde destek veriyorlar. Maaşınızı bu bankalar üzerinden alıyorsanız sizde 3000 TL nakit ekpara alabilirsiniz. Başvurunuzu yaparken kredili mevduat hesabı olarak kullanabilirsiniz. Kredili mevduat hesabı başvurusu gerçekleştirdiğinizde otomatik olarak 3000 TL hesabınıza aktarılacaktır.