Emekli vatandaşlar için 15 bin TL'ye varan ödeme haberi son dakika olarak geldi. Emekli vatandaşlar için yapılan son dakika kampanyada 15.000 TL ihtiyaç kredisi için başvurular yapılabilecek.

Emekli vatandaşlar ihtiyaç kredisi kullanmayı tercih ederlerse, özel ve kamu bankalarının ihtiyaç kredi kampanyalarını sürekli biçimde takip etmeleri gerekmektedir. Emekli olan vatandaşlara özel olarak yapılan son kampanyada, 15.000 TL'ye varan tutarda kredi kullanmak isteyen emekliler ve Denizbank müşterileri, SMS yöntemi ile zaman kaybetmeden hemen kredi başvurularını yapabilmektedir. Acil para ihtiyacı içerisinde olan emekliler, 15 bin TL'ye kadar olan kredi tutarlarını istedikleri takdirde, Denizbank, bu kişilere de oldukça düşük faiz oranları sunarak ihtiyaç kredisi için gerekli imkanları tanıyacaktır. Denizbank aracılığı ile emekli maaşını alan kişiler, bankanın şubesine başvurmadan internet bankacılığı ya da mobil uygulama üzerinden de ihtiyaç kredisine başvuru yaparak, oldukça düşük faiz oranlarından faydalanabilir; bu durumda da 36 aylık vade seçeneği ile emekli kredisini kullanmaya hak kazanabilir. Emekli maaşlarını ise ilk defa DenizBank’a taşıyanlar için banka ihtiyaç kredisi haricinde olmak üzere 2000 TL'ye yakın tutarda emekli promosyonunu da sunmaktadır.

emekliye-bu-geceden-itibaren-15000-tl-odeme-verilecek1

Emekli olup da paraya ihtiyacı olan vatandaşlara özel olarak yapılan bu kampanya kapsamında DenizBank, SMS aracılığı ile ihtiyaç kredi başvurusu alarak, zaman kaybetmeden hemen 5 dakika içerisinde başvuran kişilere ne kadar tutarda bir kredi kullanabileceğinin bilgisini iletmektedir. Denizbank üzerinden SMS yöntemi ile kredi başvurusu yapmak için, cep telefonlarının mesaj kısmından “kredim” yazarak bir boşluk bırakıp, TC kimlik numarasını da yazın ve bu mesajı 3280 numarasına iletin. Atılan mesaj sonrasında tarafınıza gönderilen sonuç cep telefonuna iletilecektir. Denizbank bu şekilde 5 dakikada kredi sonucunu vererek, 15.000 TL’ye varan tutarda ne kadar kredi kullanabileceğinizi anında bildirecektir.

Denizbank, acil olarak ihtiyaç kredisi başvuru yapacak kişilere ayrıca, kendi banka şubelerinden; resmi internet sitesinden ve müşteri hizmetleri aracılığı ile de destek verecektir. Denizbank aracılığı ile acil kredi başvurusu yapmak isteyenler, 15.000 TL'ye kadar olan tutarları ilk taksit ödemesini 3 ay ertelemeli olacak şekilde kullanabileceklerdir. 36 aylık vadeye kadar uygulanabilecek olan bu kredilerde, bankalar düşük faiz oranlarını ele alıp işlem yapabilirken kişilerin kredi notu da ele alınarak bu nota bağlı şekilde daha yüksek miktarda krediler de verilebilecektir.