Emekliye 8800 TL Ödeme Haber Var! TC Kimlik ile ATM'den Online Alacaksınız, Hesabınızda Görünecek. Başvuru yapmak isteyenler hemen sonuç alacaklar. İşte detaylar...

Emekliye 8800 TL Ödeme Haber Var! TC Kimlik ile ATM'den Online Alacaksınız, Hesabınızda Görünecek. Başvuru yapmak isteyenler hemen sonuç alacaklar. Emekli olan vatandaşlar için başlatılan 8800 TL ödeme haberinde, ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli, toplamda 36 ay vadeli olarak verilecek krediler için başvuru yapılıyor. Nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar, emekli olmaları durumunda 8800 TL'ye kadar ihtiyaç kredisini Akbank üzerinden hızlı bir şekilde alıyor. 

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru sonrasında sadece emekli olan vatandaşlar için verilecek ve gelir belgesi olarak kullandırılacak. 8800 TL ihtiyaç kredisi için herhangi bir şart aramıyor. 8800 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, işlem yapacak olan kişiler, 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğrenebilir ve Akbank Direkt uygulaması üzerinden 7 gün 24 saat işlem yapabilir. 

Akbank Emekliye Başvuru Nasıl Yapılır? 

emekliye-8800-tl-odeme-haber-var-tc-kimlik-ile-atmden-online-alacaksiniz-hesabinizda-gorunecek1

Gözden kaçırmayın

Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan emekli vatandaşlar için başlatılan son dakika kampanyasında 8800 TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan kişilere SMS atarak, başvuru yapabilecek. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 4425 numarasına gönderebilir. 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebileceğiniz bu kredi kampanyasına katılmak için başvurularınızı gerçekleştirdikten sonra sonucunuz yine cep telefonuna gelecek olan mesaj verilecektir. 

Akbank ihtiyaç kredisi alacak olan emekliler, 3 ay ertelemeli bu kredilerde şartlarına uygun olarak hemen işlem yapabileceklerdir. Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası için emekli olmanız şarttır. Akbank ihtiyaç kredisi emekli olan kişiler ayrıca banka şubelerinden de işlem yapmaktadırlar. Akbank nakit kredi kampanyasına uygun olan kişiler 8800 TL için başvuruda bulunduklarında daha yüksek limitlerde de kredi onayı alacaklardır.