Emekliye 8500 TL Ödeme Haberi Geldi! Hesaplarda Görülmeye Başladı. Son dakika destek kampanyasına katılmak isteyenlere müjdeli haber geldi.

SON DAKİKA- Emekliye 8500 TL Ödeme Haberi Geldi! Hesaplarda Görülmeye Başladı. Son dakika emekli haberinde vatandaşlara 8500 TL'ye kadar nakit avans verilecek. Bu durumda sadece emekli olmanız ve başvuru yapacağınız banka üzerinden emekli maaşı almanız gerekmektedir. 8500 TL ve üzerinde de başvuru yapabileceğiniz bu kampanya için Garanti Bankası, QNB Fİnansbank ve Denizbank özel bankaları işlem yapacaktır. 

Gözden kaçırmayın

Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek

Garanti Bankası üzerinden emekli maaşı alan kişiler 8500 TL'ye kadar emekli için nakit avans alabilmeleri için bu bankadan maaş alması şarttır. Başvuru yapacak olan kişiler emekli maaşlarının üzerine alacakları bu 8500 TL ödemelerde, başvurularını yaparak hemen işlem yapabilecek ve kendi hesabına artı para olarak yükleme yapacak. Garanti Bankası ayrıca kendi bankasına emekli maaşını taşıyanlara da işlem yaparak nakit avans haricinde ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi vermektedir.

emekkli (1)-4

QNB Finansbank ise sadece mobil uygulama üzerinden emekli maaşı bu bankada olan kişilere destek ödemesi vermektedir. QNB mobil uygulamasına giriş yaparak kredili mevduat hesabı başvurusu yapabilirsiniz. 

Denizbank ise Kurtaran hesap veriyor. Emekli maaşını kendi bankasından alan kişilere cep telefonlarından SMS atarak veya bankaya giderek işlem yapmasına olanak sağlıyor. Denizbank emekli müşterisi iseniz banka sizlere KURTARAN TC KİMLİK yazark 3280 numarasına atacağınız mesaj sonrasında geri dönüş yapacaktır. Bu şekilde yapılan başvuru bir iş günü içinde size bildirilecektir. Denizbank mobil uygulaması ve Denizbank internet sitesi üzerinden de dilediğiniz zaman başvuru yapabileceksiniz.