Ekonomi

Emekliye 7999 TL Ödeme Yapılacak! Son Dakika 3 Banka Açıkladı

Emekli olan vatandaşlar için 7999 TL ödeme yapılacağı haberi geldi ve bu kredileri, ihtiyaç kredisi olarak Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank’ın ödeyeceği duyuruldu. Emekli maaşı, hesabınız üzerinden yapacağınız başvuru ile birlikte sizlerde 7999 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, 36 ay vadeli olarak başvurularınızı kamu bankaları üzerinden kullanabileceksiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru yaparak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin maaşları bu bankada değilse, maaş, taşıma işlemleri sonrasında kredi başvurusunda bulunacağını söylemek istiyoruz. ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan emeklilerin 7999 TL’ye kadar alacakları, ihtiyaç kredilerinde 36 ay vadeli ödeme tablosu yapacağını da söylemek isteriz.

BAŞVURU

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, 7999 TL ödeme almak istiyorlarsa hemen kendi hesapları üzerinden bir internet bankacılığı şifresi alarak başvurularını, mobil uygulamaları üzerinden 7 24 yapabilmektedir.

Ayrıca kredi başvurusunda bulunacak olan kişiler en yakın banka şubelerine giderek de kimlikleriyle birlikte işlemlerini gerçekleştirebilir ve bu banka üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilir. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başlatılan kampanyada 7999 TL’ye kadar kullanacağınız kredilerde olur. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi verilmektedir.