Ekonomi

Emekliye 7599 TL Ödeme Haberi Müjde olarak geldi! Son dakika flaş haber!

Emekliye 7599 TL Ödeme Haberi Müjde olarak geldi! Son dakika flaş haber! Emekli maaşını Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alan tüm vatandaşlar için yapılan yeni kampanyada 7599 TL kredi ödemesi hızlı bir şekilde hesaplara yatırılmaya bugün itibariyle başlandı.

Emekli maaş hesabımız aracılığı ile birlikte internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yapacağınız nakit başvuruları ile birlikte sizlerde kamu bankaları üzerinden alacağınız nakit kredi kampanyalarından faydalanmak için şubelere gitmeden de işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabileceksiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, kredi şartlarına uygun olarak hemen aynı gün içinde kredi ödemesi alacak olan tüm vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan vatandaşların belirli şartlar dahilinde bu ödemeleri alabileceğini söyleniyor.

Banka müşterisi olan ve banka müşterisi olup, kredi kullanmak isteyen tüm emekliler, yapılacak olan başvurularda kredi puanına göre, faiz oranlarından yararlanarak ve ayrıca kredi puanına göre de onay alarak kredi işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurunuzu yapmak istiyorsanız sizlerde hemen en yakın banka şubesi üzerinden de sadece kimlikle birlikte, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.