Emekliye 7400 TL Ödeme Haberi Sabah Geldi! Bankalardan Hesaplara Anında Yatıyor. Emekli olan kişilere son dakika açıklaması geldi. İşte detaylar...

Emekliye 7400 TL Ödeme Haberi Sabah Geldi! Bankalardan Hesaplara Anında Yatıyor. Emekli olan kişilere son dakika açıklaması geldi. İşte detaylar...

Emekli vatandaşlar için 7400 TL'ye kadar ödeme haberi geldi. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda emekli maaşınız üzerinden 7400 TL'ye kadar ödemeyi Denizbank ve Akbank üzerinden istediğiniz zaman alabileceksiniz. Üstelik emekli maaşınızı bu bankalardan alma şartı yoktu. 

Emekli maaşınız bu bankalarda değilse, banka kredi notu yüksek olan vatandaşlar cep telefonları üzerinden SMS atarak hemen başvurularını gerçekleştirebilecektir. Akbank ve Denizbank tarafından başlatılan bu kampanyada 7400 TL nakit kredi kullanacak olan emekli gelir belgesiz olarak işlem yapacaktır. düşük faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğrenebilecekleri bu kredi kampanyasına şu şekilde başvuru yapabiliyor. 

Akbank

emekliye-7400-tl-odeme-haberi-sabah-geldi-bankalardan-hesaplara-aninda-yatiyor

Akbank üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlara, Akbank'ın SMS kredi servisini veya Akbank Direkt uygulanmasını istedikleri zaman kullanabiliyor. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredi yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaramızı yazarak, 44 25 numarasına gönderin. Cep telefonunuza gelecek olan mesajda, kredi sonucu belli olacak, onaylanan tutarın ne kadar olduğunu sizlere göstereceklerdir. Akbank Direkt uygulaması kullanan vatandaşlar ise şubelere gitmeden ihtiyaç kredisi başvurusunu, mobil uygulama üzerinden yapabilir, onaylanan tutarı, kendi hesabına yatırabilir.

Gözden kaçırmayın

Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek!

Denizbank

Denizbank, kendi bankasından emekli maaş almayan vatandaşlar için SMS Kredi servisi başlattı. Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak hemen başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu nakit kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, hızlı bir şekilde sonuç alabilecek. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesaj: 32 80 numarasına gönderin. Yapılacak olan başvuru sonrasında 5 dakika içerisinde sizlere kredi sonucu verilecek, onaylanan tutar, hemen kendi hesabınıza yatıra bileceksiniz.