Emekli veya yeni emekli olmuş fark etmeksizin tüm emekliler 5.750 TL alabilecek Geçtiğimiz günlerde emekli vatandaşların 5 bin 750 lira alabileceğine dair bir kampanya duyurusu yapıldı.

Emekli veya yeni emekli olmuş fark etmeksizin tüm emekliler 5.750 TL alabilecek Geçtiğimiz günlerde emekli vatandaşların 5 bin 750 lira alabileceğine dair bir kampanya duyurusu yapıldı. Emeklilere 5.750 Türk Lirası verilecek. Eski ya da yeni tüm emekliler ayırılmaksızın 5.750 Türk Lirası verilecek. SGK ve Ziraat Bankası'nın imzaladığı protokol sonrası kıdem tazminatı ödemeleri arttı. Bu zamlar hala emeklilere verilmeye devam ediyor. Bu etkinliklerin ardından Yapı Kredi Bankası, promosyona hak kazanan vatandaşların 5.750 Türk Lirası alacağını duyurdu. Emekli maaşı almaya ve sözleşme imzalamaya devam eden vatandaşlar ise, bir aylık promosyon hesaplarına hak kazanıyor. Ayrıca bu promosyonu alan emekliler maaşlarında artışa hak kazanır ve haklarını istedikleri gibi kullanabilirler.

Emeklilik Promosyonunun Nedir? Avantajları nelerdir?

Emeklilik promosyonu bu yılın Mart ayında başladı. Bu prosedürler üç yıldır yürürlüktedir. Emekliler 3 yılın ardından nafaka konusunu bir kez daha gündeme getirdi. Bu kampanyalar hala hızla tanıtılıyor. Bu kampanya kapsamında aynı bankadan 3 yıllık rant ödemesi alırsanız, bu promosyonu maliyet bankasından geri ödemesiz alırsınız. Bu para iade edilmez. Ayrıca 3 yıllık süre dolunca tekrar talep edilebilir. Artık tek yapmanız gereken emekli maaşınızı banka hesabınıza yatırmak. Burada bir terfi kazanabilir ve bir sözleşme imzalayabilirsiniz. Belirtilen reklam ücreti iade edilemezse ve üç yıllık reklam sözleşmesi sona ermişse, sözleşme sona erdikten sonra bu parayı geri alabilirsiniz.

Gözden kaçırmayın

Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor

emekliye-5750-tl-odeme-yapilacak-kimler-alacak1

Emekli Vatandaşlar 5.750 TL Ödeme Alacak

TEB ve Yapı Kredi Bankası bu kampanya kapsamında emeklilere 5.750 TL ödeyecek. 1.500 TL'den başlayan emekli maaşı alan emekliler 1.800 TL alacak. 1.500 ile 2.500 Türk Lirası arasında kazanan vatandaşlara 2.125 Türk Lirası ödeme yapılacak. TEB'in bu promosyonun boyutunu daha da artırması bekleniyor. Banka yönetmeliğine göre karı koca, arkadaş ve akrabalarının maaşlarını bankaya getirirlerse 150 TL ikramiye daha alabilirler. Ancak kota on kişi olarak belirlenmiştir. Emekli arkadaş olarak 1.500TL ek ücret alabilirsiniz. Şimdi tek yapmamız gereken maaşınızı bir bankaya taşımak, o bankadan üç yıllık rant almayı kabul etmek ve sonra da zam almak.