Vakıfbank üzerinden acil nakit kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu öğrenebilecekleri 50.000 TL kredi için emekli olması gerekiyor. Emekli maaşını kendi bankası'na taşıyan kişilere yapmış olduğu kampanyalar ile ün salan VakıfBank kredi başvurusu yapacak olan emeklilerin emekli maaşları üzerinden 50.000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi vereceğini açıkladı. Vakıfbank üzerinden emekli maaşı üzerinden alacağınız ihtiyaç kredisi 50.000 TL olarak verilecek ve ilk taksit ödemesinde isteyen müşteriler 2 ay isteyen müşteriler ise 3 ay erteleme yapabilecek. 

2021 yılı bitmeden bankalar kredi kampanyalarında güncellemeler yapmaya devam ediyor. Vakıfbank'ta yaptığı bu kampanya ile birlikte vatandaşlarına 50.000 TL'ye kadar 10 ay vereceğini açıkladı. Vakıfbank 50.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olarak Kredi kullanabilecek. 

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar kredi kullanmak istiyorlarsa 5 dakika içerisinde bu kredileri hemen hesaplarına yatırabilecek. Vakıfbank kredi başvurusu yapacak olan kişiler ihtiyaç kredisi kullanmak için emekli olmaları durumunda emekli maaşlarını bankaya taşıyarak düşük faiz oranları ile kredi kullanabiliyor.

Emekli maaşınızı VakıfBank'a taşıyorsanız emekli maaşı hesabını üzerinden alacağınız internet bankacılığı şifresi ile birlikte Vakıfbank mobil uygulamasına girerek banka şubelerine gitmeden tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilir kredi başvurusu yapabilir tüm ödemelerinizi buradan kontrol edebilirsiniz. Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler kredi onayı almaları durumunda yine şubelere gitmeden onaylanan tutar Kendi hesabına yatırabilir.

emekkli (1)

Ayrıca size en yakın Vakıfbank şubesine giderek kimliğiniz ile birlikte 50.000 TL emekli kredisi kampanyasına başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bankadan maaş almayan kişiler emekli maaşını bu bankaya taşımak istediğini söylerse hem düşük faiz oranları ile kredi kullanabilir hem de 50.000 TL üzerinde de ihtiyaç kredisi alabilirler.

Vakıfbank emekliler için yapmış olduğu Bu kampanyada 50.000 TL kredi verirken ayrıca diğer bankadaki olan ihtiyaç kredisi kredi kartı ve varsa kredili mevduat hesabı borçlarını da kapatarak emekli olan vatandaşlara rahat bir nefes aldırmaktadır.