Emekliye 5000 TL Ödeme Haberi Geldi! Son Dakika Açıklama... Devlet bankaları tarafından verilecek olan 5000 TL ödeme artı para olarak sizlere sunulacaktır.

Emekliye 5000 TL Ödeme Haberi Geldi! Son Dakika Açıklama... Devlet bankaları tarafından verilecek olan 5000 TL ödeme artı para olarak sizlere sunulacaktır. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başlatılan bu kampanyada, emekli olan vatandaşlar, emekli maaşlarını kamu bankaları üzerinden almaları ile birlikte artı para imkanından faydalanabiliyorlar. 

Emekli maaş hesabınız üzerinden kullanabileceğiniz, kredili mevduat hesabı başvurusunu yaptığınız zaman sizlere bin TL ile 5000 TL arasında ödemeler maaşınıza göre verilmektedir. 

Alacağınız artı para ile birlikte sizlerde bu para imkanından faydalanabilir ve nakit kredinizi hemen kullanabilirsiniz. 5000 TL aldığınızda, düzenli ödemeler yaparsanız bu parayı ilerki zamanlarda artırmanız da mümkün olacaktır. 

emekli-ikramiye

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, resmi internet sitelerine girerek, kampanyalar hakkında detaylı bilgileri buralardan öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden kredili mevduat hesabı başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, internet bankacılığı alarak buradan mobil uygulamaya giriş yapabilir ve kredi başvurusunu buradan yapabilir. 

Gözden kaçırmayın

Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor

Artı para, kişilerin hesapları üzerinden kredili mevduat hesabı açması olarak biliniyor. Artı para alacak kişilere banka hemen sonuç veriyor. Son dakika kampanyasına katılmak isteyenlere, 3000 TL ödeme alabilmesi içinde banka başvuru yapmasını istiyor. 3000 TL artı para aldığınızda bu parayı istediğiniz gibi kullanacaksınız. Kullanım sonrasında ise banka sizlere artı para ile 12 ay vadeye kadar geri ödeme imkanı sunacak. Bu parayı istediğiniz zaman kullanabilir, ödemelerini de 12 aya bölebilirsiniz.